İPApp 2022 APK İndir

Actualización
17 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

İPApp 2022 APK İndir

İPApp uygulaması, İpragaz güvencesiyle uygun fiyatlı online tüp amp; tüpgaz siparişi ve kampanyalı otogaz alımı yapmanızı sağlar.

İPApp Neler Sunar?

İPApp’de Tüp, Tüpgaz ve Otogaz Fiyatları Çok Uygun!

Artık akıllı telefonunuzdan kolay, hesaplı fiyata tüp ve tüpgaz siparişi verebilir, otogazınızı kampanyalı alabilirsiniz. İPApp’e hususi indirimlerden yararlanarak İpragaz güvencesi ile alışveriş yapabilirsiniz.

İPApp ile Otogaz İndirimlerini Kaçırma!

İPApp kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı otogaz almanız için sizi en yakın İpragaz Otogaz istasyonuna yönlendirir.

İPApp’le Puan Kazan, İndirimleri Yakala!

İPApp’den vereceğiniz siparişlerinizden puan kazanabilir, kazandığınız puanları isterseniz otogaz alımında harcayabilir, her siparişinizi avantaja dönüştürebilirsiniz. Tüpgaz siparişi vermeden de otogaz alımı yapabilir, kampanyalardan iPApp ayrıcalığıyla yararlanabilirsiniz.

İPApp’le Kapıda Ödeme Yapabilirsiniz

iPApp avantajların yanında size pek oldukca kolaylık da sunar. IPApp sayesinde tüpünüzü en yakın zamanda size gelecek biçimde, müsait zamanınızı belirterek sipariş edebilirsiniz. Siparişlerinizi kolayca tekrarlayabilir, kayıt tutabilir ve dilediğinizde hesabınıza girip kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz. İpragaz’ın size sunmuş olduğu ürün ve hizmetler hakkında malumat alabilir, isterseniz ödemelerinizi kapıda yapabilirsiniz.

İPApp 2022 APK Ücretsiz İndir

İpragaz servis elemanlarının güler yüzlü hizmetine olası olan en kısa zamanda ve en hesaplı fiyata ulaşmanızı sağlar. Ayrıca görüş ve önerilerinizi de bizimle kolayca paylaşabilir, kalite ve hizmette mükemmeliyet yolculuğumuzda bize destek olabilirsiniz.

İPApp’de Hangi Ürünleri Satın Alabilirsiniz?

Küçük Piknik Tüpü: Geniş amp; Dar Çemberli
12 kg: Uzun Tüp amp; Şişman Tüp
Dedantör Çeşitleri
LPG Hortumları

Avantajlarla dolu iPApp’ı hemen indirin. Enerjinin her halini, Türkiye’nin her yerine ulaştırmak amacıyla çalışan İpragaz’ın size sunmuş olduğu tüm kolaylıklardan yararlanın.

Detaylı malumat için https://ipapp.Ipragaz.Com.Tr/tr/’yi de ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.
İpragaz İPApp avantajları ve yeniliklerden haberdar olmak için toplumsal medya hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.