İşCep – Mobil Bankacılık Apk İndir

4.5/5 Oylar: 805,713

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

İşCep – Mobil Bankacılık Apk İndir

Türkiye’nin ilk mobil bankacılık uygulaması İşCep’e hoş geldiniz.

İş Bankası Şubelerini cebinize getiren İşCep ile bireysel ve ticari bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek oldukça rahat!

Henüz İş Bankası müşterisi değilseniz, İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle, nerede olursanız olun, görüntülü müzakere sonrasında kolayca İş Bankası ailesindeki yerinizi alabilirsiniz.
Üstelik, İşCep ve diğer dijital kanallarımıza giriş için kullanacağınız alan kişi şifrenizi İşCep’e giriş alanında yer alan “Yeni Şifre Al” menüsünden belirleyebilirsiniz.

İşCep’ten istediğiniz vakit hesap açabilir, bankacılık işlemlerinizi süratli, güvenli ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Nakit ihtiyaçlarınız için müsait faiz oranlarıyla Anında Kredi başvurusu yapabilir, dilerseniz Ek Hesap yada Taksitli Ek Hesap açabilir, ek olarak, kredi risk raporunuzu alabilirsiniz.
Havale, EFT, SWIFT, Western Union gibi para transferi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Kredi kartı hareketlerinizi görüntüleyebilir, acele ihtiyaçlarınız için Taksitli Nakit Avans kullanabilir ve daha birçok işleminizi hızla ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.
İşCep Mobil Borsa ile piyasa verilerini anlık takip edebilir, 7/24 döviz ve altın alım satımı yapabilirsiniz.
MTV, trafik cezası, fatura ödeme, HGS-OGS, şeklinde ödemelerinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilir,
İhtiyaç duyabileceğiniz pek oldukca değişik uygulamaya 7/24 şifresiz, süratli ve basit geçiş imkânı İsCep Market’te. Sigortadan yatırıma, kültür sanattan e-devlet kapısına ve daha birçok değişik uygulamaya İsCep şifrenizi girerek anında geçiş yapabilirsiniz.

Ticari İşlemlerinizi Gerçekleştirmek İçin İşCep Bir Tık Uzakta!

İşletmenizin farklı türlere ilişkin hesaplarını görüntüleyebilir, ticari kredilerinizi görüntüleyip borç ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Çoklu para alıntılama, nakit yönetimi dosya otomasyonu ve SWIFT işlemlerinin onaylarını rahatça verebilirsiniz.

İşCep – Mobil Bankacılık APK 2022

Anında Ticari Kredi Kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.
Ticari yatırımlarınızı takip edebilir, altın fiyatı, döviz kuru bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.
Nakit ihtiyaçlarınız için Anında Ticari Kredi başvurusu yapabilir, çek ve senetlerinizi görüntüleyebilir, DBS işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Üye işyeri başvurusu yapabilir, Linkle Tahsilat ve QR POS ürünlerine başvurabilirsiniz. Ayrıca, üye işyeri işlemlerinize ulaşabilir, mali koşul bilgilerinizi ve blokeli hareketlerinizi cebinizden kolayca görüntüleyebilir, POS alacaklarınızı erken öğrenim edebilirsiniz.

Zamandan tasarruf etmek, mali durumunuzu tedvir etmek için siz de İşCep’i hemen indirin, İş Bankası’nın size özel dünyasını daha yakından tanıyın.
Düşünceleriniz bizim için fazlaca değerli. Görüş ve önerilerinizi isbank.Com.Tr’deki “Bize Ulaşın” sayfasından yahut İşCep toplumsal medya hesaplarından bize iletebilirsiniz.

Siz de İşCep’i indirin, bankacılık işlemlerinizi cepte bitirmiş olun.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.