istegelsin APK 2022

1335

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 17,882
Sürüm
1335
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
24M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

istegelsin APK 2022

Evinin ihtiyaçlarını taptaze biçimde kapına kadar getiren bir online süpermarket hayal et. İşte o süpermarket istegelsin!

“Yumurta sona ermiş, deterjan azalmış, kedi kumunu çok doldurmuş, asla meyve de kalmamış … Haftalık alışveriş tarihi gelmiş, kim yapacak şimdi alışverişi?”

Sen de istediğin her ürün için farklı markete gitmek zorunda kalmaktan, reyonların arasında dolaşıp durmaktan, kasada sıra beklemekten bıkmadın mı? Hele o poşetleri taşımak yok mu? Arabaya taşı, otomobilden eve taşı derken kolların kopmuyor mu?

Tüm bunlardan bıktıysan, sen markete gitme, iste tüm süpermarket ihtiyaçların Taptaze Süpermarket istegelsin’le sana gelsin!

Taptaze meyve sebzeden, deterjana, helal sertifikalı ve emin etten, vegan ürünlere, temel besin, hazır yemek, şahsi bakımdan evcil dostunun mamasına, en sevdiğin dondurmadan okumayı en istediğin kitaba pek oldukca çeşit burada!

Üstelik İstanbul’un tamamında, Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Ankara, Manisa ve Bodrum’da binlerce çeşit ürünümüzü soğuk depolarımızdan alıp, soğutuculu otomobillerle hijyenik halde sana teslim ediyoruz.

istegelsin 2022 APK Ücretsiz İndir

Eğer kolaylık, refah, fazlaca çeşit, tazelik ve güvenli alışveriş istiyorsan; iste market fiyatıyla gelsin.

Hemen indir, ne ihtiyacın var ise çoook çeşit arasından istegelsin!
Üstelik ilk siparişine özel 50 TL indirim fırsatı seni bekliyor!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.