iyi yaşa. 2022 APK İndir

1.4.2

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 110
Sürüm
1.4.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
10M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

iyi yaşa. 2022 APK İndir

Quot;İyi Yaşaquot; olarak herkesin kendine nazaran bir quot;iyiquot;si olduğuna inanıyoruz! Bu yüzden hiç kimseye quot;doğru iyi hayatın ne işe yaradığını quot;dayatmayıp, quot;farkındalık oluşturma ve dilediği yere iyi yaşam felsefesinden yola çıkarak, kullanıcılarımızın kendilerine hususi olarak derlenmiş özgün yaşam içeriklerini, Türkiyenin alanında en güvenli sertifikalı eğitmenlerinden derleyerek muhtelif ve sınırsız bir halde tek bir dijital platform üzerinden sunuyoruz.

İyi Yaşa sana neler sunuyor?

DİLEDİĞİN YERDE, DİLEDİĞİN ZAMAN ERİŞİM!
Her An, Her Yerde İyi Yaşa!
İyi Yaşada arşivlenmiş videolar ile bütün içerikler sen ne vakit istersen yanında. Dersi beklemene, zamanını ayarlamak için programını değiştirmene, kaçırdım diye strese girmene hiç gerek yok. Sen ne zaman spor, yoga ve meditasyon yapmak ve davranmak istersen İyi Yaşa sana uyar.

HER HAFTA YENİ DERSLER
İçeride çokça ders var yenileri gelecek mi sorularına yanıt olarak EVET! Seni geliştirmek ve daha iyi yaşatmak için sürekli İyi Yaşaya her hafta yeni dersler eklemeye devam ediyoruz!

Farklı hedef, düzen ve sürelerde 100lerce ders!
10 dakika ile 60 dakika arası değişen ders uzunlukları ve her seviyeye uygun seçenekler ile İyi Yaşayı dilediğin gibi kişiselleştirebilirsin!

FAVORİLER
Sevdiğin ve sana iyi gelen dersleri favori listene kaydederek, dilediğin vakit kolayca bu derslere yeniden ulaşabilirsin!

6 ANA KATEGORİ VE ALT KATEGORİLERİ
İyi Yaşa içeriklerine kolayca ulaşabilmen için bu içerikleri sana 6 kategoride derledik! Fitness, Yoga, Farkındalık, Uyku, Mutfak ve Atölye kategorilerinde kendine iyi geleni bulman için işini oldukca kolaylaştırdık:) Üstelik kırılımlı alt kategorilerle tam ihtiyacına odaklanabilirsin, onlar ne mi?

Fitness:
Fitness, pilates, HIIT, kardiyo, kick boks, dans, hiphop benzer biçimde alanların derslerinden yağ yakımı, kuvvet kazanma, güçlenme, kilo verme, sıkılaşma hedeflerine kadar değişik dersler sunuyoruz. Sağlıklı olmak, endorfin salgılamak, fit hissetmek, ülkü kilonda kalmak veya ona ulaşmak, kuvvetlenmek, anda kalmak yahut eğlenmek… Amacın kesinlikle İyi Yaşada sana uygun bir antrenman bulabilir, talep eder evde ister parkta egzersiz yapabilirsin.

iyi yaşa. Apk Full indir

Kundalini Yoga yahut Dans Meditasyonunu deneyebilirsin. İstersen yüz yogası ile yüzüne bakım ve masaj yapıp yüzünü canlandırabilirsin.

Kısa dönemin varsa 10 dakikalık antrenmanları seçebilir, daha uzun egzersizler yahut yoga yapmak istersen 30 dakika ve 40 dakikalık derslere katılabilirsin.

Uyku:
Stressli bir gün mü geçirdin? Uyumakta güçlük mu çekiyorsun? Veya sadece rahatlamaya ve sakinleşmeye ihtiyacın var ise farklı seviyelerdeki ve sürelerdeki uzman eğitmenlerimizin uyku kategorisindeki videoları tam sana bakılırsa!

Mutfak: İyi Ye, İyi Yaşa!
Sadece hareketli değil, sıhhatli ve leziz yaşa! Mutfak videoları ile ergonomik yiyecek tariflerini izleyebilir, yeme alışkanlıklarına, rejim programına uygun leziz yemekler yapabilirsin. Vegan, vejeteryan, düşük karbonhidratlı, paleo, glutensiz, akdeniz tipi beslenme şeklinde farklı beslenme tiplerine uygun tarifleri İyi Yaşada bulabilirsin.

Atölye: Doğal Yaşa, Atıksız Yaşa!
Sadece kendinle değil, çevrenle de iyi yaşa! Daha az atıkla yaşamak ve doğaya uyumlu olmak istiyorsan İyi Yaşam Atölyelerine bakmayı unutma!

İyi Yaşa olarak ihtiyacına, zamanına, hedefine ve tarzına yönelik farklı ders ve videolarla sana geniş bir alan sunuyoruz. Seni iyi yaşam yolculuğuna davet ediyoruz!
İyi Yaşalı olmaya var mısın? 🙂

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.