Kamu Sınav APK 2022

4M

HEMEN İNDİR
3.5/5 Oylar: 34
Sürüm
4M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
3
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kamu Sınav APK 2022

Kamu Sınav 2016 yılında kurulmuş olup, kamu kurumları görevde yükselme sınavlarına girecek olan memurlara yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş bir platformdur.

Kamu Sınav, görevde yükselme sınavları hazırlıkları için internet koşullarında gereksinim arz etmiş olduğu tahsil konularını, ayrıntılı konu anlatımları ve özel hazırlanmış sorularla öğrenim sistemine ve bireysel gelişime odaklı çözümler sunarak sektörde öncü ve köklü olma yolunda ilerlemektedir.

Sınavlara hazırlanan adaylar için aktüel, ihtiyaca yönelik ve amaç odaklı sorularla başarıya ulaştıracak bilgi ve beceriyi kazandırmayı amaçlamaktadır.

Kamu Sınav, günümüz son teknolojilerini kullanarak tahsil hizmetlerine destek olmakla birlikte, adaylardan gelen dilek ve önerileri de değerlendirerek en iyiye erişme yolunda hızlıca ilerlemektedir.

Kamu Sınav Apk Full download

Kurumların görevde yükselme imtihan duyuruları arkasından derhal çalışmalara başlamış olan uzman editör kadromuz ile aktüel mevzu anlatımları, özel notlar ve binlerce soru ile sizleri en iyi halde sınavınıza hazırlamaktayız.

Görevde yükselme imtihanı, Unvan değişikliği imtihanı ve diğer sınavlar için alt yapımızı her geçen gün geliştirerek daha iyi hizmet verme yolunda ilerlemekteyiz.

Vizyonumuz : Günümüz son teknolojilerini yakında izlemek ve eğitimle buluşturarak adaylara yeni bir sınavlara hazırlık platformu sunmak.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.