Kariyer.net – İş İlanları APK 2022

5.3.18.2

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 98,889
Sürüm
5.3.18.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
25M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kariyer.net – İş İlanları APK 2022

Türkiye’de en çok iş ilanına haiz insan kaynakları platformu Kariyer.Net olarak, iş arayan adayların kariyer hayatlarında ihtiyaç duydukları her an yanında olma misyonu ile çalışıyoruz. Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak, Kariyer.Net – İş Ara, İş İlanı İncele uygulaması ile iş arayanları 106.000’in üzerinde firma ve 100.000’den fazla tam zamanlı, yarı zamanlı, freelance, uzaktan emek harcama ve home office iş ilanları ile buluşturuyoruz.

Kariyer.Net – İş Arama, İş İlanı İnceleme uygulaması ile;
– Kendini en iyi biçimde ifade etmek için özgeçmiş oluşturabilir, özgeçmiş yaratabilir ve anında özgeçmişini indirebilirsin.
– Özgeçmiş içerisinde yetenek, sertifika, seminerlerini girerek kişiselleştirebilirsin.
– Facebook hesabınla kayıt olabilir, kolayca özgeçmiş yaratabilirsin.
– 100.000’den fazla tam zamanlı, yarı zamanlı, freelance, uzaktan emek verme ve home office iş ilanına başvurabilirsin.
– Başvurduğunuz ilanlara, eğitimini, iş deneyimini, ilgilendiğin pozisyonlara özel çıkan iş ilanları için alarm kurup, otomatik e-postana gönderebilirsin.
– Özgeçmişine bakan şirketlerin, hangi iş ilanı için baktığını görebilirsin.
– İlgilendiğin iş ilanına meydana getirilen müracaat ve görüntülenme adedine ulaşabilir, ilanı gösteren şirketin başvuran adaylara en son ne vakit baktığına ulaşabilirsin.
– Kariyer hayatın boyunca seni geliştirecek iş hayatından mülakat koçluğuna, özgeçmiş hazırlamadan iş görüşmesi hazırlığına kadar 100’lerce içeriğe ulaşabilirsin.

Kariyer.net – İş İlanları Apk Full download

Her gün gösterilen binlerce iş ilanı arasında yasal olarak kamu iş ilanlarını göremeyebilirsin, kamu iş ilanları için İşkur iş ilanlarına bakmanı tavsiye ederiz.

Kariyer.Net olarak “İşimiz gücümüz iş bulmak” diyor, Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olarak kullanıcılarımızın kariyeri için hayatını kolaylaştıracak ve deneyimini iyileştirecek yenilikler için çalışmaya devam ediyoruz.

Tam zamanlı, yarı zamanlı, home office , evden / uzaktan emek verme, freelance, yahut mevsimlik bir iş mi arıyorsun? Tüm iş ilanlarını bir yerde mi görmek istiyorsun? Daha fazla iş aramak istemiyor musun? Acilen bir işe mi ihtiyacın var? Yeni bir iş için kolları sıvadın mı? En fazla eleman arayan şirket hangisi merak mı ediyorsun? Yeni eleman arayan bütün şirketlere tek tıkla ulaşmak istemez misin? Hemen Kariyet.Net – İş ara, İlan İncele uygulamasını indir ve özgeçmiş oluştur! Yüz binden fazla iş ilanı arasından, hemen sana uygun iş ilanlarına hazır özgeçmişinizle başvur ve hızla iş bul!

Kariyer.Net – İş İlanları uygulamasından, satış temsilcisi, müşteri temsilcisi, muhasebe elemanı, insan kaynakları uzmanı, yönetici asistanı, inşaat mühendisi, satın alma uzmanı, finans uzmanı, tercüman, mobil uygulama geliştirme uzmanı, yazılım uzmanı, iş analisti gibi binlerce pozisyonu içeren iş ilanlarına ulaşabilirsin. Türkiye’nin 81 ilinde restoran, yazıhane, plaza, iş merkezi, lokanta, AVM, mağaza, market, endüstri merkezleri, yapınak ve yeni iş kuran birçok şirketin iş ilanlarına ulaşıp, yeni bir iş sahibi olma fırsatını yakalayabilirsin. Tüm bu ilanlar için kendinizi en iyi şekilde anlatım etmek için özgeçmiş hazırlamayı hazırlamayı unutma!

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Bursa, Adana, Muğla, Samsun, Mersin, Aydın, Kayseri başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerindeki iş ilanlarını arayıp, özgeçmişinle derhal iş başvurusunda bulunabilirsin.

Kariyer.Net – İş İlanları uygulaması bir Kariyer.Net markasıdır. Kariyer.Net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş. Özel İstihdam Bürosu Olarak, İşkur tarafından faaliyet göstermektedir.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.