Kelime Bahçesi internetsiz Apk İndir

1.1.0

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 99
Sürüm
1.1.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
66M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kelime Bahçesi internetsiz Apk İndir

Kelime Oyunu oynamaktan Hoşlanıyor ve internetsiz oyunlar arıyorsanız tabu benzeri (a word) kelimelik oyunu Kelime Bahçesi internetsiz kelime oyunu sizi fazlasıyla eğlendirecek ve hoş zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Bulmaca oyunları ve bilmece oyunlarında Düşen Kelime savaşı denemeyi yaşayacağınız bahçe oyunlarından bir tanesi olan Kelime Bahçesi oyunu ile Kelime Sörfü yaparken aynı zamanda kare bulmaca çözeceksiniz. Az yer kaplayan oyunlar ve internetsiz oyunlar candır bu sebepten ötürü Kelime oyunumuz cihazınızda oldukça azca yer kaplar ve internet ihtiyaçı olmadan oynayabilirsiniz.

Kelime Bahçesi oyunu ile Kelime Türetme ve Kelime ezberleme yaparak bir kelime makinası olacaksınız. Düşen kelimeler oyunlarıyla uğraşmayın. Size verilen harfler ile Kelime Türetin bol bol beyin jimnastiği yapın. Eğlenceli oyunlar internetsiz oynanır.

Söz oyunu, söz bulmaca oyunları vakit kavramını size unuttur ve stresi azaltır. Zeka oyunları internetsiz oynanır. Kelime gezmece oyunları genel olarak kelimelik oyunu ile benzer olsa da Kelime Bahçesi kelime oyunu hepsinden farkına varır içinde bir çok sürpriz barındırmaktadır. Dünyanın En güzel Bahçeleri Arasında Kelime Turu yapın ve Kelime Avcısı Olun.

Kelime Bahçesi Nasıl Oynanır?
– Daire içindeki harfleri sürükleyerek Kelimeler üret, şayet ürettiğin kelime bulmacada varsa yerine yerleşecektir. Yok ise üzülme bonus kelimeler bölümüne atılıp sana fazladan altın kazandıracaktır.

Kelime Bahçesi: internetsiz Apk Full

– Kelime üretme ile zorlandığın zamanlarda çeşit çeşit joker ile harfler açtırıp kelimeyi daha huzurlu bulabilirsin. Kelimeleri bulman için gerekli tüm yardımı sağlıyor olacağız.
– Kelime Bahçesi Oyununu Metrolarda yahut telefonunun çekmediği yerlerde Çevrimdışı oynayabilirsin.
– Her gün Çarkıfeleği çevirerek hediye jokerler altınlar kazanacaksın.
– 10.000 seviyeli bu oyunu bitirmeniz epeyce bir vakit alacaktır.
– Sözcük avı yaparak zıt anlamlı kelimeler dahil bütün kelimeleri bulun.
– Sözcük bulmaca olan bir bahçe oyunu arıyorsanız Kelime Bahçesi tam arandığınız oyun olacaktır.

Yardıma ihtiyacın olduğu zamanlarda yada önerilerin için webmaster.Bilgii@icloud.Com adresine çekinmeden e-mail gönderebilirsin.

Keyifli Oyunlar

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.