Kick Vuruş Boks Oyunu 2020 2022 APK İndir

1.0.1

Sürüm
1.0.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
51M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kick Vuruş Boks Oyunu 2020 2022 APK İndir

Kick Vuruş Boks Oyunu 2020
Hazır olun, kalabalık bağırıyor ve tekme yumruk boks severler dünya tekme boks 2020 şampiyonlarına karşı mücadelenizi bekliyor. Güçlü dövüş rakiplerine karşı savaşın ve dünya kick boks oyunu 2020nin tadını çıkarın.

Top Boxing Dövüş Oyunu
Dövüş sanatları öğrenmek için yumruklar ve tekmeler üzerinde komuta var. Elinizdeki reel boks deneyimi, jab, kanca ve üst kesimin doğal ve eğlenceli hissetmesini sağlar.
Bangkok, Las Vegas, Londra, Asya, Montreal ve Washingtondan süresiz kemik kırma boksörlerine karşı ayağa kalkın. Boks ringinin kralı ol. Bu, bir yarışmacının grappling, kick, punch ve savunma şeklinde çeşitli becerilere sahip olması ihtiyaç duyulan bir dövüş sporudur.

En iyi dövüş aksiyon oyunu ve 3d dövüş oyununun maceralarının tadını çıkarabilirsiniz. Kaplan mücadele benzer biçimde hamle yapmak ve dünya kung fu kral oyun oynamak keyfini çıkarın.

Yeni Kick Boks Çevrimdışı Oyunu
En iyi dövüş animasyonları, gerçek dövüş stilleri ve efsanevi dövüş sanatı harp dövüşü bir oyunda kapsanır.

Kick Vuruş Boks Oyunu 2020 Apk Full download

Rakiplerinizi ringe indirmek için yumruk atmaya, tekmelemeye, engellemeye ve süper vuruşlara hazır olun.

Serbest dövüş için bekleyen inanılmaz güreş süper yıldızları. Dünya 2020 ve gerçek yumruk boksör kavga ateş boks en realist dövüş simülasyon oyunu. Oyun özellikle boksörler ve tekme dövüş severler için tasarlanmıştır. Şimdi dünya yumruk boks şampiyonası savaşım yarışmasına katılma, bütün rakiplerinizi yenme ve evrensel şampiyonluğu kazanma tarihi, dünyanın en iyi şampiyonları dünya yumruk boks turnuvasını oynamaya hazır.

Gerçek Tekme Dövüş ve Boks Aksiyonu.
Ringde başarıya doğru yükseltin 3 boyutlu özgür vuruşlu dövüş oyununda güç dolu ve güçlü vuruşlarla uzmanlıkla savaşıyorsunuz. 2020 yaklaşan dövüş etkinlikleri için sürgün yumruk boks şampiyonluğuna başlamaya hazır olalım.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.