Kirli para zenginliğe zenginlik katar. Apk İndir

1.10

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 184,474
Sürüm
1.10
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
86M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kirli para zenginliğe zenginlik katar. Apk İndir

Artık kendini frenlemeden içerisinden geldiği benzer biçimde para saçmanın zamanı geldi. Bizim similatörümüz öteki tıklayıcıları tanır, ekrana ancak sonsuza dek hafifçe dokunun – üstelik gerçek kalın para tomarı şeklinde savuracaksnız ve işinizi geliştirmeye koyulacaksınız.Telefonunuza veya tabletinize kurun ve internetsiz çevrimdışı para kazanın!
Dikkatle düşünülmüş ve esprili bir oyun hikayesi ile coşku verici bir çevrimdışı aksiyon sizi bekliyor. İnternete gerek olmadan süratle çalışır.Oyun similatörü size fazlaca güzel vakit geçirtecek, hastanede sıra beklerken, tren yolculuğunda veya tayyare yolculuğunda. Sonuçta para saçmak ve bir servet yaratmak için oynayarak maceraya atılın – asla bunaltan değil! Yoğunluğu, gelişimi ve özenle düşünülmüş öyküsü nedeniyle, oyunumuz En İyi 2018 İş Oyunları içinde derecelendirildi. Piyasada kuvvetli olmak ve rakiplerle para için şiddetle kavga etmeyi öğretiyor! Sermayeyi idare edeceksiniz, finansal yatırım yapacaksınız, rüşvet sanatına hakim olacak, hapishaneye girmeyeceksiniz ve kendinizi haraççılardan koruyacaksınız.İşinizi inanamayacığınız seviyelere yükseltmek ve geliştirmek – tamamı bizim uygulamamızda sizi bekliyor. Gerçek başarı için ilham alın, oyunda çok para ve altın kazanın.
Kirli para, minik boyutlarda olan, herhangi bir cihaza kolayca yüklenebilen, sadece büyük keyif veren bir oyundur. Oyunu bedava indir ve parasız para kazanmaya koş.

Kirli para: zenginliğe zenginlik katar. Apk Full indir

Gerçekçi oyun stili ile kendinizi geçek bir piyasa arasında hissedeceksiniz. Burada büyük balık olmak dilerseniz, doğrusu bozulmuş idarecileri, hakimleri ve politikacılara rüşvet vermek, kötü polislerden ve haydutlardan korumak için aklınızı kullanın ve zor kazanılan servetinizin yağmalanmasına izin vermeyin ve savaşı kazanın.
Senin tembel para babası henüz ilk milyonunu kazanmadı mı?! Oyun içindeki sermayeyi daha süratli ve daha kurnazca artırmanın yollarını aramanın tam zamanı. İşletmenizi sıfırdan kurun, mevcut olan tüm fırsatları geliştirme için kullanın ve yeni parlak fikirler akla gelirse, cömert bir nehirden para akışı sağlamak için parayı emniyetli bir kasaya koyun ya da bir işletmeye yatırım yapın. Herkese 2018 yılının en iyi milyoneri bulunduğunu göster! Bu arada, tatbik sonuçlarınızı arkadaşlarınızın başarılarıyla karşılaştırmanıza olanak tanır. Rekabet edebilirsin, kim kısa zamanda oyunda daha iyi olacak ve daha fazla para kazanacakve milyoner olacak! Oyun para birimi- istikrarlı rus rublesi.
Oyun ofiste yoğun bir günün arkasından rahatlamanıza destek olacaktır – düşünmeden krakerini ye ve yorgunluktan parmaklarını hissetmeyene kadar kaydırparmaklarını! İnan bana, gün boyunca rahatsız olan her şeyi unutup, küçük faturaları pervasızca büyük faturalara dönüştürerek pasif gelir kaynakları yaratacaksınız. Risk yok, sadece büyük bir imparatorluk yaratmanın hazzı var. Oyunu indirmek ve web olmadan canlı eğlenceler almak istiyor musunuz? Hemen kurulum düğmesine tıklayın ve bir dakika sonrasında dinamik oyuna dalacaksınız! Kirli para, güçlü levelleri ve güncellemeleri olan müthiş bir poüler klik oyunudur! Güncellemelerle ve yükseltmelerle klas bir aksiyon tıklama oyunudur ve tamamen türkçedir!
Android Marketten ücretsiz olarak uygulama Kirli para yükle ve para ağacıyla her vakit parayla olun!
P.S. Tüm yazılanları okuyacak mısın? Artık oyun oynama tarihi! Unutma, Vakit Nakittir!Quot;

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.