Kış Kar Pikap Kamyon Dev Soğuk Glacier 3D Apk İndir

1.6

HEMEN İNDİR
3.1/5 Oylar: 334
Sürüm
1.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
47M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kış Kar Pikap Kamyon Dev Soğuk Glacier 3D Apk İndir

Zorlu offroad tepe kar yollarında 4×4 SUV taşıyıcı vasıta sürerken, kar yağışı büyük ve gelişmiş parçacık efektleriyle birlikte. Offroad pikap kamyonuyla Avrupa ve Rusya yollarında gerçek soğuk ve kış mevsimi hissi. Kışın kar fırtınasından kurtulmak, yük arabanıza herhangi bir bagaja zarar vermeden büyük bir özen gösterin. Karlı yol, offroadlu kıvrımlı yollar ve keskin dönüşler, ormanlık alan, kayganlaştırma ve parlayan buzul, dev kar yığınları ve çadır ile farklı ve şaşırtıcı muhit.

Offroad soğuk bölgede aşırı oranda kar yağışı sebebiyle otomobil ağır karlarla kaplı. Kar yağışı ve düşen buzullar, güneş ışığının parlak yansımasıyla kış mevsiminde ormanlık alanların güzelliğini arttırır. İnanılmaz ve güzel manzaralar, sizi tam oyunculuğa kadar oynamaya ve 4×4 pikap kamyonu ve 8×8 dev taşıyıcı kamyon ile kardan adam, gövdeleri ve öteki ithal spor otomobil taşıyan römorkları içeren bütün zor görevleri tamamlamaya zorlar. Kar ya da kayar yollarda sürmek ve taşımak zor bulunmasına rağmen bagajın yada ağaç gövdesinin yola düşmesine izin vermeyin. Kendinizi bu aşırı dağ kamyonu sürüşü için usta tepe sürücüsüne layık bulunduğunu kanıtlayın. Ağır inşaat ve kar yağışı sonrası kayma payı ile bu nihai dağ kamyonu sürüş oyununda, bagaj yada sandıklar devasa bir sürücü olmadan emin değildir.

Güneş ışıltılı bu soğuk mevsimde, ışığın yansıması, kar yağışı ve buzulların güzelliğini, ormanlık alana doğru ilerletir. Yağışların şiddetli olduğu kış tatillerinde, gezmeye çıkacaklar, kendiliğindeki çadırları alacaklar ve bu büyük fer ışığının tadını çıkaracaklar. Ailenizi Pickup kamyonuna alın ve bütün kaygan parçalarda ve kar fırtınalı havada büyük bir heyecan yaşatın.

Kış Kar Pikap Kamyon: Dev Soğuk Glacier 3D Apk Ücretsiz İndir

Buzullar yollarda kayar, bu yüzden 2018 yılının yeni yıllarında ahşap sandıkları kullanarak şenlik ateşinin tadını çıkarmak için çadırın ormanlık bölgenin yakınında güvenilir bir yere yerleştirilmesi icap eder.

Kış Kar Pickup Kamyon Özellikleri: Dev Soğuk Buzulu 3D Oyunu:

• Zorlu Görevler Geniş.
• Karlı Yollarla Gerçekçi Kış Ortamı.
• Şaşırtıcı Kar Yağışı ve Arazi Kayma Efektleri.
• Kolay Kumandalarla Pürüzsüz Oyunu Oynayın.
• Gerçekçi Kamyon Denetimleri.
• Sürücü görünümü ile Büyük Kamera Efektleri.
• Artan ve azalan Dağlar Ortamı.
• Orman Şöhreti Kutlamaları.
• Mutlu Yılbaşı 2018 oyunu.

İndirmek parasız. Bu nedenle, Winter Snow Pickup Truckı indirin ve yükleyin: Dev Soğuk Glacier 3D şimdi özgürce ve misyon zorluklarının keyfini çıkarın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.