Kolay Sınav LGS – Soru Sor, Konu Takip, Sayaç APK 2022

4.1/5 Oylar: 507

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kolay Sınav LGS – Soru Sor, Konu Takip, Sayaç APK 2022

Kolay Sınav LGS ile Liseye Geçiş Sınavına hazırlanmak artık daha huzurlu ve tamamen parasız! LGS öğrencileri artık Kolay Sınav LGS ile daha bereketli ders çalışabilecek. Gri Koç ile Kolay Sınav’ın yapımcılarından yep yeni bir uygulama! Kolay Sınav LGS’de hangi özellikler var?

LGS Soru Sorma Özelliği
Çözemediğin LGS Soruların mı var? O vakit LGS öğrencilere hususi hazırlanmış tek soru soru sorma platformu olan Kolay Sınav LGS sana destek olacak! Çözemediğin dersin fotoğrafını çek ve uygulamaya yolla derhal çözülsün! Üstelik tamamen ücretsiz!

LGS Ders-Konu Takip Özelliği
Hangi LGS mevzularını bitirdiğini takip mi etmek istiyorsun? Bitirdiğin konular hakkındaki kendine hususi notlar kurmak talep eder misin? O zaman Kolay Sınav LGS tam sana göre ! Ücretsiz olarak LGS Ders-Konu Listesine erişebilir, bitirdiğin mevzuları işaretleyebilir ve kendine özel notlar alabilirsin! Konuların tüm bunlar Güncel LGS konularıdır.

LGS Soru Takip Özelliği
Günlük olarak çözeceğin LGS Soru sayısını hedefleyebilirsin. Hedef soru sayını girerek o gününün daha planlı geçmiş olmasına yardımcı olabilirsin.

Kolay Sınav LGS – Soru Sor, Konu Takip, Sayaç Apk download

Rehberliğin sonucunu her gün Karnende görebileceksin! Tamamen ücretsiz!

LGS Sayacı
Liselere Geçiş Sınavına ne kadar süre kaldığını merak mı ediyorsun? O LGS sayacına bakarak kalan süreyi görebilirsin!

Kolay Sınav LGS de ki bütün bu özellikleri kullanarak ücretsiz olarak Liseye Geçiş Sınavına (LGS) tam verimli bir biçimde çalışabilir ve başarıya ulaşabilirsin. Ücretsiz olarak çözemediğin LGS sorularını sorabilir, LGS Ders ve Konularını takip edebilir, LGS Sayacına bakarak kalan zamanı görebilirsin!

Hangi LGS Derslerinden sorular sorabilirsiniz?

LGS Türkçe
LGS Matematik
LGS Fen Bilimleri
LGS İngilizce
LGS T.C. İnkilap Tarihi Atatürkçülük
LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.