Kolay Sınav YKS (TYT,AYT) Ücretsiz Soru Sor Apk İndir

7M

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 15,134
Sürüm
7M
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
6
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kolay Sınav YKS (TYT,AYT) Ücretsiz Soru Sor Apk İndir

Kolay Sınav uygulaması ile üniversite sınavlarına parasız hazırlan. YKS,AYT,TYT sınavlarında bir adım ilerde ol. Ücretsiz online denemelere katıl. Öğrenciler için hazırlamış olduğumuz hususi içeriklere eriş. AYT ve TYT mevzularını incele ve parasız sorular sor. Üniversite imtihanlarına hazırlanman için ihtiyacın olan her şey bu uygulamada. Popüler yayınevlerinin içeriklerini bulabilirsin.

YKS Tercih Döneminde de en büyük yardımcın Kolay Sınav.

Kolay Sınav : YKS (TYT,AYT) Ücretsiz Soru Sor Apk Full indir

Çözemediğin soruların mı var? Ücretsiz olarak çözemediğin soruları Soru Sor sekmesinde sorabilir, başkalarının sordurulmuş olduğu soruları cevaplayabilirsin! YKS sınavına dahil olan TYT ve AYT için çözemediğin matematik, Türkçe, fizik benzer biçimde derslerden sual sorabilirsin.

Akıllı Rehberlik artık Kolay Sınavda! Ücretsiz olarak faydalanabileceğin Akıllı Rehberlikte çözdüğün mevzuları takip edebilir, kendine özel notlar hazırlayabilir, çözdüğün soruların takip edebilirsin.

Sınava kaç gün kaldığını merak mı ediyorsun ? Her daim sınav sayacını görebilmen için uygulamamıza entegre ettik. YKS-TYT-AYT Sayacı ile sınava ne kadar vakit kaldığını görebilirsin ! Sadece aşağıdaki sınavların sayacı bulunmaktadır.


TYT Geri Sayım

AYT Geri Sayım

YKS Geri Sayım


Rehberliğe veya Koçluğa mı ihtiyacın var ? Derslerinin ve konularının ne kadarını bitirdiğini görmek mi istiyorsun ? Kendine hususi notlar mı alman gerekiyor ? O zaman Ders ve Konu Takibini kullanabilirsin ! Ders ve Konu Takibi ile güncel sınav konularını görebilir, bitirdiğin mevzuları işaretleyebilir ayrıca her mevzu hakkındaki kendine özel notlar oluşturabilirsin.


Çözdüğün soruları kaydetmek mi istiyorsun ? Soru takibi özelliğine mi ihtiyacın var ? Soru Takip hususi durumunu kullanarak çözdüğün soruları sisteme girebilir ve takibini yapabilirsin !


Derdini dinleyecek insanlar mı arıyorsun? Ya da kaynak seçiminde kararsız mı kaldın? Bunlar şeklinde sınavla alakalı her şeyi Kolay Sınav Duvar bölümünde paylaşabilirsin! Bu paylaşımlarla karşılıklı fikir alışverişi yapabilir, imtihan önerileri alabilir, motivasyon kazanabilirsin! ÖSYM Sınavları (YKS-TYT-AYT) sınavları hakkındaki da sorular sorabilirsiniz. Senin gibi sınava hazırlanan öğrencilerinden ders emek harcama arkadaşı edinebilirsin ! Burası öğrencilere hususi dünyanın tek Sosyal Medya Platformu!


Kolay Sınav Türkiye’nin en büyük online sınavlara hazırlanma platformu ! Çözemediğin Soruyu Sor, Soru Cevapla, Motivasyon Kazan, senin şeklinde sınava hazırlanan öğrenciler ile tanış. Kitap kaynak önerileri, sıralama tahminleri, puan hesaplama, çıkmış sorular, YKS dersleri motivasyon tüm bunlar Kolay Sınav TYT-AYT-YKS Sınavlara hazırlık uygulamamızda !

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.