Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK 2022

5.13.0

HEMEN İNDİR
4.2/5 Oylar: 69,032
Sürüm
5.13.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
43M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK 2022

Kunduz; YKS, LGS, TYT, AYT, YDT, KPSS, ALES’e hazırlanan öğrencilere çözemedikleri sorularda uzman eğitmen ağıyla yaklaşık 15 dakikada açıklamalı ve hızlı kaliteli çözüm desteği sağlayan bir soru çözüm uygulaması. Kunduzun süresiz sual paketleriyle Türkiye’nin en elit öğretmenleri 7/24 bütün sorularını çözsün, Premium İçerik ile bütün içeriklere müddetsiz ulaş!

Soru Çözümü: YKS, LGS, AYT, TYT, YDT, KPSS, ALES’e hazırlıkta Kunduz’a soru sor, anında açıklamalı çözüm cebine gelsin, çözülmeyen sıkıntı kalmasın! Çözümde anlamadığın bir kısım olursa eğitmenimizle birebir iletişime geçebilir, ek açıklama talebinde bulunabilirsin.

Kunduz Premium İçerik: Kunduz Paketleri ile sorularını sınırsızca sorarken Premium İçerik yardımıyla müfredatına uygun aktüel 15.000 dakikadan fazla videolu mevzu anlatımlarına ulaşabilir, 20.000den fazla video çözümlü ünite tarama testlerini inceleyebilirsin. Ayrıca Türkiye geneli online deneme sınavlarına katılarak bilgini kontrol edebilir, sınav becerilerini geliştirebilirsin. Premium İçerik ile tüm içeriklere müddetsiz ulaş!

Sana Özel Online Test Seçenekleri: Online eğitim sürecinde sual bankası sayesinde günlük Kunduz’a sorulan en popüler sual ile çözümlerine, sana hususi tavsiye edilen konu kontrol ve çözümlerine ulaşabilirsin. Ders – mevzu seç, güçlük belirle, test çöz!

Neden Kunduz?

Çözüm Anında Cebinde: Zamanla yarışılan dönemler olan YKS, AYT, TYT, LGS sınav hazırlık sürecinde kontrol çözmek kadar çözülemeyen sorulara anında süratli çözüm desteği almak da bir o kadar önemli.

Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü APK 2022

Soru sor, profesyonel eğitmenler tarafından açıklamalı çözüm 30 dakika arasında cebine gelsin. Üstelik çözüm garantisi sayesinde çözümlerde anlamadığın kısımları eğitmenlere sorabilir, daha ayrıntılı ek açıklamalar alabilirsin.

Kunduz Premium İçerik İle Tüm İçeriklere Sınırsız Erişim: Premium İçerik yardımıyla Türkiye geneli denemelere katılarak bilgini kontrol edebilirsin. Video çözümlü birim tarama testleriyle sual çözüm yollarını incelerken konu anlatımları ile eksiklerini telafi edebilirsin.

Evinde Online Özel Ders Konforu: Geleneksel hususi derslerden farklı olarak Kunduzun Online Özel Ders fırsatlarına yüz yüze hususi derslerin yarı fiyatına, evinden tek tıkla ulaşabilirsin! Kunduz online eğitim sürecinde de her vakit yanında!

Öğrenci Dostu: Dershane, etüt merkezi şeklinde çoğu tahsil merkezinde, sınırı olan müddette sınırı olan sual çözümü alabilirken Kunduz’da oldukca daha ucuza masa başından kalkmadan sual sor, yüzlerce sual çözümü al!

Uzman Eğitmen Ağı: Kunduz eğitmen ekibi 20.000’den fazla profesyonel, diplomalı eğitmeniyle sual cevaplamayı bekliyor!

Kunduz üyelik paketleri öğrencilerin değişik ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler sunar. Uygulamaya ilk giriş yaptığında hesabına tanımlanan sual haklarınla ücret ödemeden uygulamamızı kontrol edebilir, daha sonra dilediğin paketi satın alarak Kunduzun birçok özelliğinden faydalanmaya başlayabilirsin!

https://kunduz.Com/tr_tr/kullanim-kosullari/

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.