Kwai – Kısa Video Topluluğu Apk İndir

5.11.40.524002

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 7,021,572
Sürüm
5.11.40.524002
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
111M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kwai – Kısa Video Topluluğu Apk İndir

Kwai nedir?
kwai, gmeşhurk yaşamındaki anlamış olurını paylaşmaya ve keşfetmeye fırsat veren bir kısa video platformudur. Kwai’de keyifli kısa videolar izleyebilir, uygulama içerisinde bulunan biroldukca filtre ve efekti kullanarak içerikler yaratabilir, gmeşhurk yaşantından anlarını kaydedebilir, hashtag meydan okumalarına katılabilir ve en önemlisi; tüm dünyadan insanlarla tanışabilirsin. Bizlere katıl ve bu topluluğun parçası ol!

trendler ve meydan okumalar!
gmeşhurk yarışmaları ve meydan okumaları takip ederek dünyadaki trendleri yakalayabilirsin. En popüler kim olacak? En sevdiğin içerik üreticilerini takip et. Eğlenceli, gülünç ve öteki bütün entresan içerikler kwai’de.

en beğendiklerini gör
yemek, şarkı söyleme, yaşam becerileri, dans, müzik, güzellik, moda, spor, hayvanlar ve daha fazlası… en sevmiş olduğin mevzuları takip et ve ortak alaka alanlarına sahip yeni insanlarla tanış!

favori İçerik Üreticilerini takip et
kwai’de en sevmiş olduğin içerik üreticileriyle söyleşi edebilir, videolarını çevrimdışı kovuşturmak için indirebilirsin. Videoları feysbuk, whatsapp, instagram, twitter, messenger gibi diğer platformlar üzerinden ailen ve arkadaşlarınla paylaşabilirsin.

Kwai – Kısa Video Topluluğu Apk Full

Aklına iyi mi bir düşünce gelirse gelsin, ilginç bir kısa video olabilir. Kwai, videolarını oluşturmak için eşi olmayan bir platform olacak! İlk videonu kwai’ye yükle ve ayrıcalıklı bir içerik üreticisi ol!

yeni video düzenleyicisi
tüm trendleri takip et! Peki ilk videonu iyi mi oluşturacaksın; fotoğrafları seç, müzik veya filtreler ekle ve yayınla! Ek olarak, döngü ve dublaj özellikleri videoları daha çok kesmeye, kırpmaya ve birleştirmeye imkan tanır. Ayrıca güzelleştirme araçları ve çıkartmalar da içeriklerini zenginleştirebilir! Kwai’de videolar oluştur ve tüm dünyayla paylaş.

en İyi efektler
İlham al ve eğlen! Kısa videolarını oluşturmak için kwai’nin büyülü efektlerini kullan.

gülmek İçin
kısa videolar, mizah içerikleri ve küresel trendleri izleyerek mutlu anlamış olurın hazzını çıkar. Kwai’de efsunleyici kısa videolar biriktiriyoruz, gel ve trendleri takip et!

topluluğa katıl
yeni arkadaşlarla tanış ve direkt, mesajlar vasıtasıyla bildirişime geç. Popüler içerikleri ve komik kısa videoları keşfetmek için camianın ve toplumsal ağın tadını çıkar!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.