Lapse A Forgotten Future APK 2022

Actualización
13 Mar 2020
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Lapse A Forgotten Future APK 2022

2075 yılının ötesinde, kıyamet sonrası bir dünyada kurtuluşa yahut yıkıma götüreceğiniz bir ulusu yönetin. Parmağınızı sol veya sağa kaydırmanız ile, başkanın dikkatine sunulacak olan değişik görevler ve problemler ile bu ulusun kaderine karar verebilecek ve bu konuda sert kararlar alacaksınız. Dikkatli olun: liderlik asla bu kadar basit olmamıştı ve benzer bir dünyada daha zorlu olacaktı. Gizemli bir şey, geleceğin tüm insanlığını derin bir karmaşaya maruz bırakarak; cenk, hastalık ve açlık şeklinde sürekli bir vaka akışı oluşturdu. Hiç kimse bunun nasıl başladığını hatırlamıyor benzer biçimde. Kimse gezegeni ilgilendiren garip olaylarla alakalı hiç bir şey bilmiyor benzer biçimde görünüyor ve kimse seni düşürmeye çalışırlarken niçin her seferinde yükseldiğini açıklayamıyor.

Bu yüzden dikkatli olun ve her sonucu uzun uzun düşünün, şundan dolayı hiçbir şey şans ile gerçekleşmez. Her bir olay, nihai zaferinize ulaşmanıza yardım edebilir, sadece hem de da başarısızlığınızın nedeni olabilir. Arkadaşınız ve düşmanlarınız kimler olacak? İhanetler, uzaylılar, biyonik varlıklar ve eski efsanelerle dolu komplike bir dünyada söylemek zor. Yapılanlar yapıldı ve zaman içinde olan bu kaçınılmaz yarışta olacağınız gibi kartlarınızı da oynayabilirsiniz.

Oyun içi satın alımlar:
Oyun tamamen ücretsizdir.

Lapse: A Forgotten Future APK 2022

Herhangi bir satın alım, isteğe bağlı olacak ve sana oyun boyunca birazcık yardımcı olmanın yanında bana da destek olacaktır.

S.S.S. Ve öneriler:
• Nasıl oynarsın? Karta matbu tut ve yavaşça sağa yahut sola kaydır, böylelikle iki olası seçeneği de okuyabilirsin. Dört istatistiği aklında tutarak hangi seçimi seçeceğine karar ver. Unutma: yapacağın her seçimin neticeleri olacaktır.
• Oyunu bitirmek için muayyen bir yıla kadar ulaşmam mı gerekiyor? Hayır, sona herhangi bir zamanda ulaşabilirsin! Sadece doğru kararları vermen ve birazcık şansın olması gerek.

Isa Koçak, Rıdvan Saylar ve Barışcan Nazlıcan‘a Türkçe tercüme için teşekkürler.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.