letgo İkinci El Al ve Sat Apk İndir

2.12.29

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 1,635,249
Sürüm
2.12.29
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
18M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

letgo İkinci El Al ve Sat Apk İndir

Sahibinden ikinci el elektronik, otomobil, mobilya ve giyime kadar tamamı burada. İhtiyaçların için letgolamaya başla, kullanmadıklarını satarak kendine yer aç.

otoplus – 2. El otomobil alırken satarken artısına itimat
Artık kendi güvencemiz altında araba satıyor ve alıyoruz. Sen de hemen otoplus merkezlerine gel, kolayca ve güvenle ikinci el araba al ve sat.

letgo güvencesiyle otomobil sahibi ol

Bağımsız TSE onaylı ekspertiz raporuna, 12 ay/20.000 km’ye kadar garantiye ve 20 gün iade garantisine sahip otomobillerimizi tatbik üzerinden inceleyebilirsin. Hayalindeki arabayı kolayca ve güvenle almanın keyfini sür!

Arabanı değerinde sat

Arabanı satmak istiyorsan hemen tatbik üstünden arabanın kıymetini öğren ve parasız ekspertiz randevunu al. Dilediğin merkezimizde profesyonel ekspertiz hemen sonra arabanı değerinde fiyatlayalım ve ödemeni güvenli bir şekilde anında deneyelim.

Neden ikinci el?

Kabul edelim ki sahip olduğumuz eşyaların çoğuna aslında pek de ihtiyacımız yok! Gerçek mutluluğun çok eşyaya değil, doğru eşyalara sahip olmakta bulunduğunu unutuyoruz. Letgo ancak ihtiyacın olmayan eşyaları kolayca fotoğraflayarak duyuru vermene ya da çevrendeki fırsatları kolayca bulmana destek olmakla kalmaz, yeni deneyimler yaşamana da destek sağlar. Hem de ücretsiz olarak!

Hiçbir eşyanın kullanılmadan kenara atılmadığı, sürdürülebilir bir gelecek yaratmak istiyoruz. Bu yüzden ikinci el alışverişi daha süratli, daha kolay, daha keyifli hale getirmek ve herkesin ilk önce ikinci el alışverişi tercih etmesi sağlamak için çalışıyoruz.

Güvenli ödeme ve kargo letgo’da
Artık letgo’da güvenilir ödeme ve kargoyla gönderim seçeneği de var! İhtiyaçlarını alıcı korumasıyla satın alabilir, kullanmadıklarını Türkiye’nin dört bir yanına asla komisyon ödemeden satabilirsin.

Eşyalarını kolayca sat

Artık kullanmadığın eşyalarını hemen letgo’ya yükle, çevrendeki alıcılara kolayca ulaş, gereksinimlerini karşılamak, hatta hayallerini gerçekleştirmek için kendine kaynak yarat.

letgo: İkinci El Al ve Sat Apk Full

Letgo lokasyon bazlı arama özelliğiyle sana çevrendeki ilanları kolayca gösterir. İhtiyacın olan ne varsa hemen letgolamaya başla!

Süper Doping moduyla daha süratli sat

Süper Doping Modu ile daha fazla alıcıya ulaşmaya hazır ol! Nasıl mı? Her gün satış olasılığı en yüksek ilanını seçiyoruz ve 24 saat boyunca öne çıkarıyoruz. Böylece otomatikman öne çıkan ilanın ana sayfanın en üstüne taşınarak daha çok görünürlük elde eder. İlanının satış şansı artarken sen hiç efor harcamazsın bile!

Süper Doping Modu aylık bir aboneliktir. Aboneliğini istediğin vakit iptal edebilirsin. ITunes hesabın üzerinden abone olabilir ve ödeme yapabilirsin. Ödeme, satın alma onayı ile iTunes hesabından tahsil edilecektir. Abonelik, otomatik yenileme özelliği mevcut aboneliğin bitişinden 24 saat önceye kadar kapatılmadığı müddetçe otomatik olarak yenilenir. Abonelik, seçilen abonelik planı doğrultusunda mevcut aboneliğin bitişinden önceki 24 saat içinde yenilenir. Abonelikler kullanıcı tarafınca yönetilebilir ve otomatik yenileme özelliği satın alma işleminden sonra hesap ayarlarından kapatılabilir. Ücretsiz deneme süresi sunulmuş olduğu takdirde, parasız tecrübe etme süresinin kullanılmayan kısımları, kullanıcı ilgili yayına abonelik satın aldığında kaybedilir.

Gizlilik Politikası ve Şartlar ve Koşullar için internet sitemizi ziyaret edebilirsin. Geri bildirim ve soruların için support@letgo.Com adresinden bizlere ulaşabilirsin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.