LotoHUB – Şans Oyunları APK 2022

2.6.0

HEMEN İNDİR
4.0/5 Oylar: 2,732
Sürüm
2.6.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
59M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

LotoHUB – Şans Oyunları APK 2022

Çılgın rakamsal loto, süper loto, Şans topu, on numara sonuçlarını öğrenin, istatistikleri inceleyin ve kuponlarınızı okutarak hasılatınızı öğrenin.

lotohub , siz değerli üyelerimizin tercihin ettiği algoritmaya nazaran yapay zeka kullanarak en doğru kuponları oluşturmanıza yardımcı olacak üretici, her gün güncellenen eşi olmayan detayları sizler için paylaşan istatistikler, kuponlarınızı kaydedebileceğiniz kuponlarım bölümüne sahip, kazı kazan oyunlarını ücretsiz olarak denerken aynı zamanda bütün güncel şans oyunları sonuçlarını test edebileceğiniz benzeri olmayan bir platformdur.

lotohub Özellikleri

tarayıcı : menüde bulunan tarayıcı özelliğini kullanarak kuponunuzda bulunan barkodu taratabilir, kazanılmış olduğunız toplam meblağı hemen görebilirsiniz.

sonuçlar : tüm oyunların bütün sonuçlarını hiç bir tarih sınırlaması olmadan özgürce inceleyebilirsiniz.

İstatistikler : Şanslı numaraların en son kaç hafta önce çıktığını ve ya numaranın toplam kaç kere çıktığını her gün güncellenen platformumuzda öğrenebilirsiniz.

bildirimler : ayarlar üzerinden takip etmek istediğiniz oyunları seçtikten sonrasında çekiliş günü ortasında ve çekiliş neticeları açıklanınca bildirim alabilirsiniz. Böylece hiç bir şans oyununu kaçırmazsınız.

laboratuvar : topların çıkma ve görülme sıklığına bağlı olarak özel olarak geliştirilen yapay zeka yardımıyla kuponlarınızı laboratuvar ortamında hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız kuponları kaydedebilir, isterseniz rastgele sayılar da üretebilirsiniz.

ulusal piyango oyunları

⭕ ulusal piyango
Özel gün ve bayramlarda ya da takip eden ayların 9, 19 ve 29. Günlerinde çekilir. Oyun tamamen şans üzerine kurulmuştur. Her bir biletin üzerinde 0 ile 9 arasındaki sayıların sıralı yazılması ile oluşmuş bir sıralı numara vardır.
tam, yarım veya çeyrek bilet satın alarak eğlenceye dahil olabilir; aldığın biletin türüne gore ikramiye kazanabilirsin!

⭕ Çılgın sayısal loto
haftada 3 gün: pazartesi, Çarşamba ve cumartesi günleri çekilir.
bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir.
oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5 1 (joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın.

LotoHUB – Şans Oyunları Apk Ücretsiz İndir

Her çekilişte küre içerisindeki 60 numara içerisinden 6 numara çekilir. Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan minimum 2, en çok 6 tane bilirsen kazanan sen olursun! 6 bilen süper loto büyük ikramiyesini kazanır.

⭕ Şans topu
haftada 2 gün: Çarşamba ve pazar günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içerisinden 5 numara, 14 numara içerisinden 1 numara çekilir.
oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5 1, 4 1, 4, 3 1, 3, 2 1, 1 1 yada 0 1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5 1 bilen Şans topu efsunk ikramiyesini kazanır!

⭕ on numara
haftada 2 gün çekilir: pazartesi ve cuma günleri çekilir. Her çekilişte küre içindeki 80 numara içinden 22 numara çekilir.
oynadığın her kolon için çekilişte çıkan numaralardan 10, 9, 8, 7, 6 numara doğru tahmin edersen veya hiç bir numarayı tahmin edemezsen ikramiye kazanırsın. 10 numara bilen büyük ikramiyeyi kazanır!

lotohub ın milli piyango İdaresiyle yada milli piyango online (sisal Şans) ile hiç bir resmi bağı yoktur. İlişkilendirilemezler.

mesuliyet reddi beyanı kuponlarınızı atmadan önce daima yetkili bir oyun bayiinden kontrol ediniz. İçinde barındırdığı verilerin yanlışlığından veya bir hatadan dolayı görevli tutulamaz.

İletişimsizden haber almak bizi her vakit sevinçli eder! Eğer bir öneriniz, sorunuz veya merak ettiğiniz konu varsa lütfen bizlere e-posta ile ulaşın:

lotohub@gmail. Com

veya bizi twitterda takip edin:

http://twitter. Com/lotohub
@lotohub

lotohub, tüm şans oyunlarını sizler için bir araya getirdi. Keyfini çıkartın!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.