Mico ile eğlencenin tadına var 2022 APK İndir

7.0.2.5

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 748,522
Sürüm
7.0.2.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
74M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mico ile eğlencenin tadına var 2022 APK İndir

Insanlar neden MICOyu kullanıyorlar

MICO, kullanıcılar için dünyanın her yerinden yüzlerce canlı yayın elde eden bir uygulamadır. MICOda yeni insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlar edinerek ,canlı yayınlarını izleye bilirsiniz. Heyecan verici geliyor dimi? Haydi birlikte eğlenelim.

Micoda Öne Çıkanlar

Canlı Yayın ve Canlı Sohbet

Dünyanın her yerinden canlı gösterim akışlarını izlemenin tadını çıkarın.ABD,Tayland,Malezya,Türkiye ve diğer ülkelerden her gün yüzlerce kaliteli yayıncılar size harika gösteriler sunuyorlar.

Dans,şarkı,komik sohbetler,çevriçi oyunlar ve haiz olduğunuz yetenekler kesinlikle,MICO yeteneklerinizi yayımlaya bileceğini bir yerdir. MICOda hepimiz bir star olabilir. Bir-birinden çeşitli çıkartmalar ve filtreler canlı yayınlarınızı daha güzel ve sempatik hale getirecektir.

Sohbet – Yakın yada uzak , dünyanın her yerinden doğrudan canlı sohbet edin

Yeni dostlar edinin. Rastgele bir yabancıyla yalnıca tek tıkla Merhaba deyin. Bir gruba katılarak canlı sohbete başlayın.

MICOda herhangi bir dil sorunu olmadan dünyanın her yerinden yerli yada yabancı arkadaşlar edinin ve sohbet edin. Başka ülkelerden yeni arkadaşlar ile tanışmak çok rahat.

Eşleş – Birçok yaratıcı yolla yeni insanlarla eşeşin ve tanışın

Birini beğenmek için Sağa Kaydırma özelliğini, pas geçmek için Sola Kaydırma hususi durumunu kullan. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz anlamına gelir! Doğru ve hızlı yeni arkadaşlar edinin. Rastgele söyleşi edin ve yakınlarınızda yada dünyanın her yerinden gerçek insanlara tanışın.

Mico ile eğlencenin tadına var 2022 APK Ücretsiz İndir

Parti – 9 kişiye kadar görüntülü söyleşi

Üç kalabalık ise, dört,parti anlamına gelir. Ne kadar çok insan izlerse, yayın odasında atmosfer o kadar mükemmel olacak demektir. Bir öbek sohbet odasına katılın,yeni dostlar edinin,güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerle eğenmenin keyfini çıkarın.

MICO, ratgelele bir sohbetin,canlı yayınların keyfini çıkarabileceğiniz,yabancılar ile tanışabileceğiniz,kısa video ve resim paylaşabileceğiniz,görüntülü canlı sohbet ede bileceğiniz dünya genelinde en popüler canlı gösterim uygulamalarından biridir.

Sizin mutluluğunuz bizim hedefimizdir. Geri bildirimde bulunmaktan çekinmeyin. Şikayetleriniz ve tavsiyelerinizi duyamaktan mutluluk duyarız:
E-Posta: contact@micous.Com
Twitter: http://twitter.Com/micoapp
Instagram: https://www.Instagram.Com/micoteam
Facebook:
https://www.Feysbuk.Com/micoapp
https://www.Facebook.Com/micoapp.English

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.