Migros Güncel Kampanya Fırsat APK 2022

4.4.7

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 31,437
Sürüm
4.4.7
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
107M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Migros Güncel Kampanya Fırsat APK 2022

Migros marketlerindeki tenzilat, kampanya haber ve duyuruları, salla kazan armağanları, tam bana bakılırsa diyebileceğiniz alışveriş fırsatları, en ucuz ve en uygun fiyatlar için derhal indirin.

alışveriş alışkanlıklarınıza özel belirlenen, tam bana göre diyeceğiniz fırsatlar, money puan kazandıran güncel indirimler ile migroskop kampanyalarını online takip edebilir ve money club kart’ınız ile size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Artık aktüel market indirimleri için katalog ve broşür takip etmenize gerek kalmayacak. Sadece migroskopu takip ederek binlerce ürün için fiyat öğrenebilir ve sevmiş olduğiniz ürünlerdeki avantajları kaçırmazsınız.

size en yakın migros marketlerini bulmak, money club kart’ınızdaki money puanlarınızı online öğrenmek, geçmiş masraflarınızı görmek, mağazalarımızdaki yeni çıkan ürünlerden, size özel fırsatlardan haberdar olmak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan money club kart’ınız ile cep telefonunuzdan uygulamaya giriş yapmak.

güncel migroskop haberleri, salla kazan ile salladıkça kazanmıştırran hediyeler, tam bana göre diyeceğiniz indirimler migros mobil uygulamasında!

market ve sanal market alışverişlerinizde tüm fırsatlar burada

migros mobil uygulaması size tüm migros mağazalarından ve online olarak migros sanal market’ten yapacağınız alışverişlerinizde önemli avantajlar sunuyor. Artık hepimiz için geçerli, genel kampanyaların yanı sıra alışveriş alışkanlıklarınıza özel tanımlanan bütün fırsatları tek bir uygulama ile takip etmeniz mümkün. Bunun yanında migroskop aktüel kampanya ve haberleri de bu uygulama ile cebinizde.

salla kazan

uygulamaya girdikçe armağan kazanmak için salla kazan özelliğini kullanmayı dikkatsizlik etmeyin. Salla kazan ile kazanılmış olduğunız hediye ürünler anında money club kart’ınıza eklenecektir. Kartınıza eklediğiniz indirimlerinizi online olarak migros sanal market’ten ya da migros mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Migros: Güncel Kampanya Fırsat Apk Full download

Her zaman en ucuz ve en kaliteli ürünlere, yeni avantajlarla ulaşmak için hemen indirin ve kullanın.

iyi mi Çalışır

migros club kartınız ile giriş yapın
tam bana bakılırsa kampanya ve fırsatlarını kartınıza ekleyin
quot;gördüğünüze İnanınquot; haberlerini takip edin
salla kazan ile sürpriz indirimler kazanın
yeni ürün ve fiyatları, haftanın güncel ürün ve indirimlerini takip edin.
profil altından kazançlarınızı, alışveriş geçmişinizi inceleyin
size en yakın migrosun yerini süratle bularak yol tarifi alın
Ücretsiz wi-fi: migrosun ücretsiz wi-fi hizmeti olan mi-fia bağlanın

bütün İyiler migrosta

sebze, meyve, et, balık, süt ürünlerinden, kahvaltılık, naturel gıda, meşrubat, bebek ve anne ürünlerine, oyuncak ve deterjandan, temizlik, kozmetik ürünleri, extra avantajlı migros marka ürünlere kadar her şeyin en iyisi migrosta. Bütün bu ürünler için tüm fırsatlar migros uygulamasında.

İzinler ne için gerekli?

– kamera erişimi izni ile, mkolay uygulamamızdaki barkod tarama özelliğini kullanarak mağazada sepete ürün ekleyebilirsiniz.
– sd kart erişimi izni ile, toplumsal medyada kampanya görseli paylaşabilir, bu görseli telefonunuza kaydedebilirsiniz.
– durum bilgisi izni ile, size en yakın migros mağazasına ait detayları imajleyebilirsiniz.
– takvim erişimi izni ile, takip ettiğiniz kampanyaları takvim uygulamanıza ekleyebilirsiniz.
– telefon numarasına direkt çağrı izni ile, yardım/destek sayfasındaki migros çağrı merkezi numarasını tıklayarak bu numaraya direkt erişim sağlayabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.