Milyoner 2022 beyin mantığı APK 2022

1.5.8.4

HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 239,241
Sürüm
1.5.8.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
33M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Milyoner 2022 beyin mantığı APK 2022

Hem eğlenmek için, bununla birlikte yeni bilgiler öğrenmek için milyoner 2022 – oyunlar beyin mantığı – Çevrimiçi genel malumat bilgisioyunu tam size gore. Bu oyunda genel kültür, tarih, edebiyyat, spor ve muzikle ilgili 20000den fazla yeni ve güncel soru bulnmakdadır. Özellikle yeni bilgiler öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun. Tatbik bildiğiniz milyoner 2022 – genel bilgi bilgisi yarışmasının resmi olmayan android versiyonudur. Milyoner 2022 – Çevrimiçi genel bilgi bilgisi malumat yarışması. Türkiyede müsabaka denilince akla gelen ilk oyun. Müsabaka oyunlarının birincisi! Güncel oyunlar içinde en yenisi, en iyi zeka soruları ile müsabaka tadı.

milyoner 2022 – Çevrimiçi genel bilgi bilgisi için hazırlanmış harika reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, milyonerleri harita üzerinde konumlarını görebilir ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Milyoner 2022: beyin mantığı Apk Ücretsiz İndir

15. 000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir soruyu ikinci kez görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir bilgi yarışması ile rağmenızdayız. İq testi tadında bir zeka oyunu. Genel kültür malumat uçurumışması.

Milyoner 2022: beyin mantığı Apk Ücretsiz İndir

15. 000 soruluk, uzmanlarca hazırlanmış geniş havuzumuz ile bir suali ikinci kez görmeyeceksiniz. Dolu dolu bir malumat uçurumışması ile karşınızdayız. İq testi tadında bir zeka oyunu. Genel kültür malumat uçurumışması.

ekonomi, finans, esenlik, diyet, genel kültür ve yüzlerce kategoride binlerce soru! Çarkıfelek , kelimelik , kelime oyunu, kelime bulucu, çatlak kelimeler, erkek asmaca ve trivia oyunlarının en güçlü rakibi. Yarışma oyunları malumat ve zeka için vazgeçilmezdir. Oyunumuz milyoner olarak da bilinir bununla birlikte. Yeni oyunlar içinde boğulmayın klasik oyunların en iyisi ile malumat ve kültürünüzü artırın. Sayısal zeka ve shususi zeka gelişiminize faydalı bir kelimecik zeka oyunu.

milyoner olun!

* oyunda para reel değil. Sadece eğlence için.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.