Minecraft Pocket Edition V APK

1.17.0.50

Minecraft, atılmak istediğiniz maceraya sizin karar verdiğiniz açık uçlu bir oyundur. Sonsuz dünyaları* keşfedin ve en basit evlerden en muhteşem kalelere kadar her şeyi inşa edin. Bu sınırlı süreli ücretsiz deneme sürümünde Minecraft'ı, tehlikeli yaratıkları savuşturmak için silah ve zırh oluşturduğunuz hayatta kalma modunda deneyimleyeceksiniz. Oluşturun, keşfedin ve hayatta kalın!
HEMEN İNDİR
2.0/5 Oylar: 2
Sürüm
1.17.0.50
Gereksinimler
Cihaza göre değişir
Boyut
150 Mb

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Macera, hayatta kalma ve açık dünya kategorisinden oyunları seviyorsanız Minecraft Pocket Edition tam size göre. Bir çok oyunsever tarafından çıktığı ilk günden beri oynanan ve her geçen gün popülerliğini arttırmaya devam eden Minecraft Pocket Edition full apk indir işlemi için sitemizi tercih edebilirsiniz. Kendi yaşam alanınızı inşa etmek, düşmanlarınızla mücadele etmek ve yeni bölgeleri keşfetmek gibi görevleri yapabilirsiniz. Minecraft Pocket Edition’da; hayvanlar, köylüler, canavarlar ve daha bir çok karakter sizleri bekliyor. Ses ve grafik kalitesi de son derece iyi olan bu oyunun oynanması da bir hayli zevkli ve kolaydır. 5 Milyondan fazla indirme alan bu oyunda Türkçe dil desteği de yer alıyor.

Yenilikler

Minecraft Pocket Edition v1.17.0.50 FULL APK dosyasını sitemizden indirebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyayı açın ve kurulumu tamamlayın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.