Mobil Şube APK 2022

2.25.3

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 4,014
Sürüm
2.25.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
53M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mobil Şube APK 2022

Daha eğlenceli bir bankacılık deneyimi için Vakıf Katılım Mobil Şube her zaman yanınızda!

Henüz müşterimiz değilseniz Müşteri Ol butonuna tıklayarak lüzumlu formları doldurup ve görüntülü görüşme gerçekleştirerek şubeye gitmeden ya da kuryeye ihtiyaç duymadan anında müşterimiz olabilirsiniz.

Şifre Al / Şifremi unuttum adımından 6 haneli şifrenizi belirleyerek bütün kanallara giriş sağlayabilir, ana sayfada yer alan kısa yollar ile işlemlerinizi hızlaca gerçekleştirebilirsiniz. Tüm varlıklarınızı tek bir grafik üstünden görüntüleyebilirsiniz.

Cep Telefonu, T.C. Kimlik No, E-Posta gibi bilgilerinizi Kolay Adres İşlemleri menüsünden IBAN numaranız ile eşleştirebilir, FAST ile diğer banka hesaplarına ait IBAN yahut Kolay Adres’lere 7/24 anında para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Şube Apk Ücretsiz İndir

Kartlar menüsünden bütün kartlarınızın finansal bilgilerini kolayca görüntüleyebilir, borç ödeyebilir ve kart ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

Zengin ödemeler menüsünden satmaca, vergi, SGK, Bağış İstanbulkart yükleme, ÖSYM, kira ödemeleri ve daha birçok işlemi anında gerçekleştirebilirsiniz. DASK ve Trafik Sigortası teklifi alabilir ve teklifleri poliçeleştirebiliriniz.

Yatırım İşlemleri menüsünden Hisse, Sukuk ve Fon işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Döviz – Kıymetli Maden Alış/Satış, Arbitraj ve Alım/Satım Emri işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.