MoneyPay Apk İndir

1.6.5

HEMEN İNDİR
2.4/5 Oylar: 891
Sürüm
1.6.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MoneyPay Apk İndir

MoneyPay. Cebine gelen en güzel şey.

MoneyPay ile şimdi bütün finansal işlemler cep telefonunda.

MoneyPay’i indir, üye ol hiçbir ödeme yapmadan, aidat ödemeden anında sana hususi bir hesap açılsın. Anında MoneyPay’in avantajlarından faydalanmaya başla!

MoneyPay’de senin için açılan hesabına Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından bakiye yükleyebilir veya MoneyPay mobil uygulaması ile havale/EFT yöntemiyle ve kredi kartıyla para yatırabilirsin.

MoneyPay Apk Full download

Ayrıca altın ve gümüş alım ve satım emri verebilir, MoneyPay’le hemen birikim yapmaya başlayabilirsin.

MoneyPay mobil uygulaması üstünden arkadaşını davet et, her ay 150 TL’ye kadar cashback kazanma şansı yakala!

Tüm Migros ve Macrocenter mağazaları ile Migros Sanal Market’te MoneyPay ile öde!
MoneyPay ile tüm Migros ve Macrocenter mağazalarında QR kod ile, Migros Sanal Market’te ve Migros Hemen’de MoneyPay cüzdanınla market alışverişini Money avantajlarıyla ışık hızında yapabilirsin. Üstelik sana hususi Hazır Limit’in ile market alışverişini anında yapabilir, ödemeni masrafsız 30 gün erteleyebilirsin! Unutma, sana özel tanımlanmış Hazır Limit’in sen kullandıkça ve geri ödemeni yaptıkça artacak!
Migros ve Macrocenter yazar kasalarında MoneyPay üzerinden okutacağın QR ile cep telefonu numaranı söylemeden, Money kartını taşımana ihtiyaç duymadan Migros Money’nin avantajlı dünyasından faydalanmaya anında başlayabilirsin.
Tüm Migros ve Macrocenter mağazalarından alabileceğin MoneyPay ön ödemeli kartın ile, yurt içi yurt dışı demeden, tüm iş yerlerinde ödemeni temassız ve güvenle yapabileceğini unutma!
Migros Money üyesi isen, Money kartını Kartlarım sekmesinde görebilir, kazandığın indirimler, harcadığın Money’ler ve kazanılmış olduğu Money’ler ile alakalı ayrıntılı bilgileri bulabilirsin.

Çok Yakında!

Çok yakında bütün elektrik, doğalgaz, su ve telekomünikasyon faturalarını MoneyPay ile ışık hızında ödeyebilecek, tüm sevilen oyunlara ve platformlara ilişik dijital kodları MoneyPay mobil uygulaması üzerinden satın alabileceksin!

MoneyPay Cebine Gelen En Güzel Şey!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.