HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 168,714
Sürüm
4.19.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
140M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Movavi Clips Video Editor APK 2022

sezgisel arayüzü ile video yapma programı
hızlı ve kırılgan kesim
bütün temel özellikler

movavi clips, mobil cihazınız için tasarlanmış gelişmiş bir video editor makalelımıdır! Program, mükemmel videolar veya ilginç hikayeler oluşturmanız için ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir: sezgisel kontrolleri, güçlü araçları ve hd kalitesinde dışa aktarmayı bir arada sunan kullanıcı dostu bir arayüz. Kesme, çevirme gibi çok sayıda düzenleme aracını bir arada sunan video editor ile benzersiz renk filtrelerini, geçişleri ve temalı etiketleri kullanarak filmlerinizi geliştirebilirsiniz. Slayt yapma programının ücretsiz dahili kütüphanedeki müzik parçaları ve albümlerinizdeki resimlerle muhteşem slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. Her şey çok basit – mobil aletinızdaki bu video düzenleyicinin gücü ile reel bir video starı olabilirsiniz!
vİdeo dÜzenleme
video yapma programındaki kullanışlı vakit tüneli aracındaki görüntüleri düzenleyin
videoları bölün ve birleştirin
videoları kati ve parmağınızı sürükleyerek istenmeyen bölümleri kaldırın
hikayeler kurmak için videoları arzu ettiğiniz sırada bir araya getirin
harika bir görüntü için parlaklık ve doygunluğu ayarlayın
klipler arasında kusursuz geçişler ilave edin
resimler ekleyin ve düzenleyin: etkileyici slayt gösterileri kurmak için otomatik kaydırma ve yakınlaştırma efekti uygulayın
İlginç ve benzersiz çıkartmalar uygulayın
bir fotoğrafa yada klibe metin ilave edin. Metnin konumunu, yazı tipini, boyutunu ve rengini ayarlayın.

Movavi Clips Video Editor Apk Full

Bu video düzen programı ile videonuza müzikler ekleyebilir, klipleri kırpabilir ve bölebilir, videoları birleştirebilir, ses ve video hızını ayarlayabilir ve daha bir çok şeyi yapabilirsiniz.
video düzen konusunda hiç deneyiminiz yok mu? Endişelenmeyin! Movavi clips video düzen uygulamasıyla, v bloğunuza yada aile arşivinize özel filmler oluşturmak için herhangi bir özel bilgi yada beceriye sahip olmanıza gerek yok. Uygulamayı açmış olduğunızda, video oluşturma programımız size birkaç dakika içinde ustalaşmanıza yardımcı olacak kıymetli ipuçları gösterecek.
kapsamlı bir video düzenleyici olan movavi clips ile aileniz, arkadaşlarınız yada günlük video bloğunuzla ilgili unutulmaz filmler hazırlayın. Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin kamerası ile birkaç adet video çekin, film editörümüzü ücretsiz olarak indirin ve videoları bir profesyonel şeklinde düzenleyin!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.