HEMEN İNDİR
4.5/5 Oylar: 1,134,611
Sürüm
5.3.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
42M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Müzikli Video Yapıcı APK 2022

Filmigo, şık müzik videosu ve slayt gösterisi yapmak için güçlü bir video düzen aracıdır. Rahat ismimlarla, modaya uygun müzik, animasyon çıkartmaları, popüler temalar, özel altyazılar ve geçişlerle birleştirilmiş orijinal bir video gösterilecek.

bu video yapımcısının temel Özellikleri
profesyonel düzen aracı:
filmigo video düzeltici, videoyu düzenlemeniz için güçlü vasıtalar sunar. Bir videoyu parçalara ayırabilir, galerinizdeki imajleri birleştirebilir, kaliteden ödün vermeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Ayrıca, süper ilginç bir sanat eseri yapmak için videoyu yakınlaştırabilir veya hızlandırabilirsiniz.

modaya uygun müzik:
videonuzu popüler hale getirmek için tam lisanslı müzik sunuyoruz. Beğendiğiniz tüm modaya uygun müzikleri seçebilir, etkisinde bırakan videolar kurmak için çoklu müzik ekleyebilirsiniz. Herhangi bir videodan kolayca ses çıkarın ve kendi bgmniz yapın. Ayrıca seslendirmeyi kullanarak sesinizi robot, canavara çevirebilirsiniz…

enfes temalar:
filmigo video imalatçısı çeşitli temalara ve benzersiz geçişlere haizdir. Harika bir müzik videosu oluşturmak için yalnızca bir dokunuş yeterlidir.

sempatik Çıkartmalar:
Çeşitli gifler, emojiler, hareketli çıkartmalar var. Filmigo, ilginç videolar oluşturmanıza, toplumsal medyada daha fazla takipçi kazanmanıza destek verir.

Müzikli Video Yapıcı Apk Ücretsiz İndir

Ayrıca yapıtcı videolar oluşturmak için karalamalar ekleyebilir, ekranda çizim yapabilirsiniz. Ayrıca vip ayrıcalığımız 1080p dışa aktarma, pikselleştirme ve kaydırma metni ihtiva eder, ayrıca reklam ve filigran yoktur.

İhracat:
filmigo video düzenleyici, kalite kaybı ve süre sınırı olmadan hd dışa alıntılama sağlar. Videoyu yada slayt gösterisini arzu ettiğiniz zaman taslağınıza kaydedebilirsiniz. Ek olarak, kabul edenık arka plan ve ses geliştirme özellikleri, video ve slayt gösterisini daha çekici hale getirir.

paylaş:
kare temalar ve kırpma modu yok, kullanıcılar için özelleştirildi. Videolarınızı sosyal ağda kolayca paylaşın. Düğün günü, doğum günü, sevgililer günü, cadılar bayramı, noel gibi özel anlarınızı kaydedebilirsiniz…

bu film düzenleyici ile fotoğraflar, müzik ve diğer öğelerle video kurmak kolay ve keyifli hale geliyor. Videolarınızı altyazılar, temalar, geçişler, çıkartmalar, karalamalar ve nerede ise arzu ettiğiniz her şeyle esercı ve kişiselleştirilmiş bir halde güzelleştirebilirsiniz.

filmigo ile ilgili herhangi bir öneriniz veya sorunuz varsa, lütfen bizimle support@enjoy-global. Com adresinden mesajşime geçin.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.