My Friend Pedro Apk 2021**

1.0

Karısını ve çocuklarını kaçırıp onu ölüme terk ettiler. Ama bu muzu ailesinden ayırmak o kadar kolay değil. Arkadaşın Pedro'ya, üzerine mermi serpiştirilmiş buz gibi bir intikam alması için yardım et!
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 1,720
Geliştirici
DevolverDigital
Sürüm
1.0
Actualización
4 Ağustos 2021
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
86M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

My Friend Pedro APK, şimdi apkiste.com farkı ile yayında. En kaliteli APK dosyalarını sitemizi takip ederek indirebilirsiniz.

My Friend Pedro Özellikleri;

  • Hatalar giderildi.
  • Görüntü düzenlemeleri yapıldı.
  • Ses düzenlemeleri yapıldı.

Bu sevimli muzun karısını ve çocuklarını kaçırdılar. Ölüme çok yakınlaşacan sevimli muz, ailesinden asla ayrı kalamaz. Ona yardım etmelisiniz. Çünkü bu sevimli muzu ailesinden ayırmak hiç kolay değil! Arkadaşın sevimli muz Pedro’ya yardım et ve ailesini kurtar. Sihirli parmaklarınızı konuşturmanın tam vakti.

My Friend Pedro Hileli APK; kan, mermi ve muzlarla dolu yepyeni bir mobil macera ile geri döndü! Aksiyonla dolu 37 seviyede yürüyerek, motosiklete binerek ve hatta kaykay kullanarak mermiler yağdır ve ilerle. En iyi puanlar için yüksek nitelikli koreografini planla, kendine güveniyorsun becerilerini Zamana Karşı modunda test et.

Mobil cihazlarınızdan oynarken keyif alacağınız harika bir oyun daha. Oyunu düzenlerken test ettim ve hoşuma gitti. Telefonum yanımdayken zevk alacağım oyunlar listesine ekledim. Bu tarz oyunları oynarken asla sıkılmıyorum ve keyif alıyorum. Umarım sizlerde benim gibi düşünürsünüz.

my friend pedro apk

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.