OlduBil Apk İndir

1.1.5

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 1,414
Sürüm
1.1.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
52M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

OlduBil Apk İndir

OlduBil, birçok finansal işlemi hızlı ve rahat bir şekilde yapmana imkan elde eden MasterCard lisanslı bir ön ödemeli kart ve mobil uygulamadır. OlduBil ile banka hesabın olmasa bile internette ve bütün işyerlerinde güvenle alışveriş yapabilirsin. Hızlı ve rahat bir halde kurum faturalarını ödeyebilir, 7/24 para transferi yapabilirsin. OlduBil’de hesap muamele tutarı ya da kart aidatı gibi giderler yoktur. OlduBil ile Türkiye’deki banka ve PTT ATM’lerini kullanabilir, hesabındaki parayı istediğin vakit çekebilirsin. OlduBil’in sana özel indirimlerden ve nakit iadesi avantajlarından yararlanmak için sen de uygulamayı derhal indir!

OlduBil Uygulaması ve OlduBil Kartın Sunduğu Avantajlar
– Hızlı ve basit hesap oluşturma imkanı.
– Uygulamayı indirdiğin anda bir sanal karta sahibi olma imkanı.
– Alışverişlerde daha çok tenzilat ve nakit iadesi kazanma avantajı.
– Banka hesabın olmasa bile 7/24 para gönderip alma kolaylığı.
– Kurum faturalarını ödeme, hatta taksitlendirme imkanı.
– QR kod ile 7/24 para gönderip alma imkanı.

Yalnızca 1 Dakikada Hesap Oluştur
Sadece ad-soyad ve telefon numaran ile OlduBil’e 1 dakikada kayıt olabilir, sanal kartını kullanmaya hemen başlayabilirsin.

OlduBil Sanal Kartın Uygulamayı İndirdiğin Anda Seninle!

Mastercard lisanslı ön ödemeli OlduBil sanal kartınla internette ve tüm iş yerlerinde kolayca ve güvenle alışveriş yapabilirsin. OlduBil kartını dünyada Mastercard’ın geçerli olduğu her yerde kullanabilirsin. Eğer istersen tatbik içinden fizyolojik kart da talep edebilir ya da anlaşmalı satış noktalarından kartını temin edebilirsin.

OlduBil Apk Full indir

Bu sekmeden para transferi, para yükleme, fatura ödeme ve QR işlemlerini yapmak da oldukca basit!

Alışverişlerinde Daha Çok İndirim ve Nakit Kazan

OlduBil ön ödemeli kartınla hem kendin hem de ailen için sayısız avantajdan ve indirimden faydalanabilirsin. OlduBil‘e özel iş birlikleri ile anında nakit iadesi alabilir, bütün hesap işlemlerini ve güncel bakiyeni uygulamandan takip edebilirsin. OlduBil ön ödemeli kartınla alışverişleri fazlaca daha avantajlı ve keyifli hale getirebilirsin.

Banka Hesabın Olmasa Bile Telefonundan OlduBil 7/24 Para Transferi Yap

OlduBil ile 7/24 para gönderip almak için banka hesabın olması gerekmez. Uygulamanın arasında para göndermek istediğin OlduBil kullanıcısının kart veya telefon numarasını girerek 7/24 para gönderebilir, süratli ve parasız para transferinin avantajını kullanabilirsin.

OlduBil Ön Ödemeli Kartınla Yüklediğin Kadar Harca

OlduBil ön ödemeli kartın ile hesabına dilediğin kadar TL yüklersin. Böylece kartının içerisindeki paranın kontrolü tamamen sende olur.

Oturduğun Yerden Fatura Ödeme

OlduBil ile elektrik ve internet faturan da dahil olmak üzere pek fazlaca kurum faturanı sıra beklemeden, anında ve güvenle ödeyebilir, hatta satmaca taksitlendirme yapabilirsin.

Çocuğuna Kolayca Harçlık Gönder, Harcamalarını Takip Et

OlduBil ile çocuğun için ayrı hesap oluşturabilir, çocuğunun harçlığını kolayca gönderebilir, masraflarını takip edebilir ve parayla temasını önleyebilirsin.

OlduBil Sanal Kartın ile Ödemelerini Para Taşımadan Yap

Tüm ödemelerini OlduBil sanal kartınla temassız ve hijyenik bir halde yapabilirsin. Bu sayede paranın kaybolması ya da çalınması benzer biçimde risklerden uzak kalırsın.


İstediğin Yerden Para yükle, Para Çek


OlduBil kartına banka hesabından, kredi kartından, tüm banka ve PTT ATM’lerinden TL yükleyebilir, hesabındaki parayı ATM’lerden çekebilirsin.

OlduBil ön ödemeli kart ile tüm bu avantajlardan ve daha fazlasından istifade etmek için hemen uygulamayı indirebilir, hızlı ve kolay bir biçimde kayıt olabilirsin.


Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.