Orta Dünya Kahramanları APK 2022

1.3.9

HEMEN İNDİR
3.8/5 Oylar: 4,984
Sürüm
1.3.9
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
169M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Orta Dünya Kahramanları APK 2022

Kıtanın uzak ucunda karanlık bir güç uyanıyor. İblis Kral Hashim, sayısız karanlık gücü insanlıkla savaşmak için birleştirdi. Birkaç sene arasında, anakara medeniyetinin yarısı karanlık tarafından yutuldu.
Büyücü Michel, tanrıların sınavlarını geçtikten sonra ışık taşını elde etmeyi başardı; bu taş, karanlığın güçleri hapsetme etkisine haiz. Michel, ışık taşını 4 tılsıma ayırdı ve bunları 4 genç kahramana verdi. Farklı ışık güçleri kazanan bu genç kahramanlar, Hashim ile savaşmaya başladılar.

– 4 kahraman sınıfı , 12 alt-sınıf
a). Savaşçı: Büyük fiziksel saldırı, müdafaa ve dayanıklılığa sahip yakın dövüş sınıfı. Bu derslik, Vahşi, Şövalye ve Kılıç Ustasına dönüştürülebilir.
b).

Orta Dünya Kahramanları Apk download

Keskin nişancılığı ve çevikliği onu düşmanları için bir kabusa dönüştürüyor. Bu sınıf, Nişancı, Korucu ve Tuzakçıya dönüştürülebilir.
c). Büyücü :Alan hasarına ve yıkıcı güce haiz uzaktan saldırı sınıfı. Bu sınıf, Ateşsaçan, Buzçağıran ve Yıldırımyağdırana dönüştürülebilir.
d). Ruhçağıran: Savaştaki hayalet canavarlarla ruhsal ahitleşme yaparak onları kontrol eder. Bu sınıf; Vampir, Ölümbüyücüsü ve Canavarustasına dönüştürülebilir.
– 300den fazla kabiliyet ve kabiliyet
– Özel kabiliyet ağacı
– 52 zırh/giysi, 320 ekipman, ücretsiz birleştirme.
– RogueLike aksiyon oyunu
– Yüzlerce iyi tasarlanmış canavar ve boss
– Çevrimdışı oyun
– TLOR
– Tek oyuncu! Çok oyunculu ekip işbirliği!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.