Özel Güvenlik Sınav Soruları APK 2022

1.1.4

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 457
Sürüm
1.1.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
71M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Özel Güvenlik Sınav Soruları APK 2022

Özel güvenlik kurum yahut kişilerin her türlü değerli varlıklarını koruma hizmeti veren kişilerdir. Gerek şahıs koruma olsun gerekse iletişim yangın afet ilkyardım konularında olsun özel güvenlik imtihanlarına katılarak özel emniyet sınav soruları şeklinde çeşitli sorulara yanıt verirler. Katıldıkları özel güvenlik kurslarında eğitim alırken sınav esnasında 100 üstünden hususi emniyet soruları ile sınavlarını tamamlarlar. Günümüzde en fazlaca tercih edilen meslek gruplarından olan özel güvenlik sınavları 6 ayda bir yapılmaktadır.

Bakanlığına bağlı olarak hususi emniyet daire başkanlığı tarafınca hazırlanan özel emniyet sınavı sual kitapçığı 100 sorudan a ve b kategorisi olarak iki kısımdan oluşmaktadır Yan yana oturan kişiler dikkate alınarak aynı sorulardan oluşan karışık a ve b kitapçığından oluşmaktadır Özel güvenlik sınav soruları 2021 ve diğer sınavlarda; özel emniyet hukuku, kişi hakları, güvenlik önlemleri, genel kolluk ilişkileri, uyuşturucu madde bilgisi, şahıs koruma, kalabalık yönetimi, ilk yardım gibi konulardan 100 sual olarak sual yanıt kanalıyla yapılmaktadır Her soru 1 puan olan sorulardan muhakkak ki 60 soruya doğru cevap vermek gerekir.

Sınav soruları her geçmiş yılın çıkmış sorularından karıştırılarak sorulmaktadır. Alınan toplam 100 saat tahsil ile soruların zor bulunduğunu söyleyemeyiz.

Özel Güvenlik Sınav Soruları Apk Full indir

Sınavlar silahlı hususi güvenlik ve silahsız olarak iki kategoride yapıldığından silahlı olan sınavlarda 25 silah sorusu extra sorulmaktadır. Emniyetin belirlediği atış poligonlarında da 5 el tabanca atışı olarak sınavlar yapılmaktadır. Gerek silahsız gerekse silahlı sınavlar kurumun verdiği öğrenim doğrultusunda yapıldığından zor diyemeyiz.

Sınavlara hazırlanırken hususi emniyet çıkmış sorular 2021 ve daha ilkin yapılma imtihan testlerini halletmek ve çalışmak başarıyı oldukça daha fazla artırabilmektedir. Sınav soruları başarıyla tamamlayan kursiyerler emniyet bakanlığı tarafından verilen hususi emniyet kimlik kartı ile görevlerine başlayabilirler. Evraklarını eksiksiz bir halde teslim edip, emniyet soruşturmasından geçerek alınan hususi emniyet hüviyet kartı büyük şehirlerde yaklaşık bir ayı bulurken daha küçük illerde bu süre on beş ya da yirmi günü bulabilmektir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.