Pakodemy YKS LGS kazandıran uygulama Apk İndir

83.1.5

HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 16,545
Sürüm
83.1.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
74M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Pakodemy YKS LGS kazandıran uygulama Apk İndir

Sınavlara hazırlanan öğrenciler neye gereksinim duyarlar? YKS ve LGS yolunda iyi mi sorunlar ile uğraşıyorlar? Üniversite ve lise hazırlık periyodu nasıl daha basit hale getirilir? Tüm bu soruları sınav yolunda seninle aynı sorunları yaşayan öğrencilere sorduk. Öğrencilerin gereksinimleri doğrultusunda Pakodemy’yi tasarladık.

Sınavlara hazırlanan öğrenciler aylar boyunca kontrol kitaplarını evden okula, okuldan dershaneye taşıdı. Soru bankalarına binlerce lira verdi. Öğrenciler artık daha şanslı.

TYT, AYT ve LGS için geri sayım başladı. YKS ve LGS hazırlıkta geleneksel yöntemler ise artık eskide kaldı. Üniversiteye hazırlık sürecinde rakiplerinin önüne geçmek için yeni teknolojilerden faydalan. Nasıl mı?

Sadece sana özel emek harcama planı
Konulardaki seviyene bakılırsa kendine haftalık 10 adet vazife seç. Bu görevleri yerine getir. Planlı çalış.

Uygulama Dışında Çalıştıklarını Programa Ekle
Evde, okulda, dershanede… Hangi derse, hangi mevzuya, ne kadar çalıştın? Farklı kaynaklarda kullandığın soru bankalarını, girdiğin deneme sınavlarını emek verme programına ekleyebilirsin. Böylece ne durumda olduğunu her zaman takip edebilirsin.

Çalışma İstatistiklerini Takip Et
Üniversite ve lise hazırlık yolunda ne durumda bulunduğunu her an takip etmelisin. Süre bazlı yahut soru bazlı olarak ne kadar çalıştığını her an görebilirsin. Hangi derse ne kadar çalıştığını devamlı takip et. Her hafta yahut her ay koyduğun hedef doğrultusunda ilerle, hedefinden şaşma!

Seviyene Göre Sorular Çöz
Sınava hazırlık sürecinde basit sorular vaktini çalabilir.

Pakodemy: YKS LGS kazandıran uygulama Apk download

Pakodemy’nin YKS ve LGS için hususi olarak geliştirdiği algoritmalar, zaman içinde senin seviyeni anlamış olur. Binlerce sual arasından çözmen ihtiyaç duyulan soruları bularak önüne çıkarır. Böylece rahat sorularla zamanını, zor sorularla hevesini kaybetmezsin.

İstediğin Yayınevinden İstediğin Kadar Soru Çöz
Pakodemy değişik yayınevlerinden ve değişik derslerden 300.000’i aşkın soruyu içinde barındırır. Pakodemy ile favori YKS veya LGS kaynakları arasında dilediğini seçebilirsin. Sana bakılırsa bir yayınevinin Türkçe soruları, öteki yayınevinin Matematik soruları mı daha iyi? İstediğin yayınevini seç, derslerin soru sıklığını belirle, doğru sorularla üniversite ve lise hedefine ulaş.

Pakodemy’de Hangi YKS/LGS Kaynakları Var?
Palme Yayınevi
Çözüm Yayınları
Nitelik Yayınları
Yazıt Yayınları
3D Yayınları
Eğitim Vadisi Yayınları
Test Okul Yayınları
Polima Yayınları
Delta Kültür Yayınları
Pano Yayınları
M Yayınları
Buga Yayınları

Pakodemy uygulamasında başka hangi kaynakları görmek istersin? Farklı kanallardan bize ulaşarak Pakodemy’nin gelişimine katkı sağlayabilirsin.

Web sitesi:

www.Pakodemy.Com

Dilek ve Görüşlerini Pakodemy’ye İlet:

info@pakodemy.Com

Pakodemy’yi Sosyal Medyada Takip Edin:

https://www.Instagram.Com/pakodemy/

https://www.Youtube.Com/channel/UC0PHPpWOD1UE2SkXx6E_Iuw

Kullanım şartları:

https://pakodemy.Com/kullanim-sartlari

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.