Paysend para transferi APK 2022

4.1.2

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 75,436
Sürüm
4.1.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
24M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Paysend para transferi APK 2022

Paysend, dünya çapında 100ı aşkın ülkeye para göndermenize olanak sağlayan bir para transferi uygulamasıdır. Paysendi tercih ederek, uluslararası para transferlerinizi basit, hızlı ve düşük maliyetlerle gerçekleştirebilirsiniz.

Paysend uygulamasını indirin ve dakikalar içinde hesabınızı açın!

• Dünyanın her yerine para gönderimi
Uygulamamız, dünya çapında 100i aşkın ülkede bulunan arkadaş ve yakınlarınıza fon gönderimi yapmanıza olanak sağlayarak sevdiklerinizle bağlantınızı sürdürmenize yardımcı olur.

• Hızlı transferler
Sizi ya da kendisine para gönderdiğiniz kişileri bekletmeyiz! Göndereceğiniz tutar, çoğu durumda, siz göndere bastıktan sonra dakikalar içinde alıcısına ulaşır.

• Banka hesaplarına sıfır ücretle para gönderimi
Paysendle, yurtdışı banka hesaplarına sıfır transfer ücretiyle para gönderebilirsiniz!

• Kartlara para gönderimi
Benzersiz karttan-karta transfer hizmetimiz, yalnızca 1£, 1,5€ ya da 2$lık bir sabit ücret mukabili kredi ve banka kartları ile ön ödemeli kartlara doğrudan para göndermenize olanak sağlar.

• Basit mobil uygulama
Paysend para transfer uygulaması, yüksek banka ücretleri maruz kalmaksızın ya da yavaş ilerleyen kuyruklarda beklemeksizin, yurtdışına para gönderimi yapmak isteyen kişilere yönelik kullanımı kolay bir banka alternatifidir.

Paysend: para transferi Apk download

İşte uzmanların Paysend hakkındaki yorumları:
quot;Öncü bir uygulama… Dünyada, yalnızca alıcının 16 haneli kart numarasıyla yurtdışına para gönderimine olanak sağlayan ilk sistem.Quot; The Courier
“Geleneksel bankacılık sistemiyle uğraşmak zorunda kalmaksızın, düşük fon ulaşım hızı, yüksek döviz kurları ve muhabir banka ücretleri ile ilintili verimsizliklerin tümünden azade bir biçimde fon gönderimi yapma olanağı tüketicilere fayda sağlıyor.” Finextra

Başlamak için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli – hemen Paysend uygulamasını indirin, çevrimiçi olarak hesabınızı açın ve yurtdışına para göndermeye başlayın!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.