PetrolHead Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir APK 2022

4.4/5 Oylar: 81,970

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PetrolHead Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir APK 2022

Yeni en gerçekçi otomobil sürüş deneyimini yaşa, rakiplerine birbirinden eğlenceli yarışlarda meydan okuyarak efsane ol!

petrolhead: gerçekçi ve Üst seviye grafikleri ile aramış olduğunız sürüş deneyimini size elde edecektir. Asfalt üzerinde hızlı sürüş becerilerini ve drift marifetlerini uçurumıştır, sınırlarını zorla ve yarış pistinde efsane yarışçı olma yolunda ilerle. Görevleri tamamla, en iyi arabalara haiz ol ve dünya çapında uçurumışçılarla savaşım et!

tek / Çok oyunculu
kariyer modu ile sürüş becerilerini geliştir. Görevleri tamamla ve garajını gittikçe efsunlt. Kendini farklı modlar üzerinde test et ve araç kullanma becerilerini göster! Gittikçe zorlaşan bu bölümlerde sınırlarını zorla. Farklı araçlarla ortamlara hakim ol ve sürüş kabiliyetlerini sergile! Dünya Çapından birbirinden usta sürücüler ile çok oyunculu haritalarda mücadele etmeye hazır ol!

arabalarini kİŞİselleŞtİr
Üst düzey grafik kalitesi ile tutkunu olduğunuz 80den fazla arabaya haiz ol. Otomobillerina en müsait rengi, çıkartmaları ve geliştirmeleri kura çekmek için atölyeyi kullan. Diğer oyunculara hayalindeki aracı göster ve oyun keyfini katla! Biroldukça farklı kombinasyon arasından en iyisini sen yap ve yolların sahibi ol.

yaŞayan bİr Şehİr
kocaman bir harita üzerindeki yan görevlerle hiç sıkılma ve aracını sürebildiğin kadar sür. Keşfetmek için seni bekleyen bu kocaman haritadaki görevleri bul ve tamamla! Seçtiğin moda girmeyi beklerken özgürce aracını kullan ve eğlenceye asla ara verme!

gÖrev ve rozet
görevleri tamamla başarım kazan. Kazandığın başarımların kombinasyonlarına göre rozetlerini topla! Ustalaştığın alanın rozetlerini profilinde sergile! Hepimiz hangi konunun uzmanı olduğunu görsün!

olaĞanÜstÜ grafİkler
reelçi grafiklerle kendini tamamen yollarda hisset. Doğal ışık içeren görsel dizayn ile yüksek görüntü kalitesinin tadını çıkar ve kendini tamamen bu gerçekliğin içerisine bırak!

sinirsiz araÇ gözlemİmİ
arabanı reelçi fizikler ile istediğin gibi kullanmakta özgürsün.

PetrolHead : Efsane Arabalar – Zorlu Açık Şehir Apk Full indir

Aracının kontrolü reel hayatta da olduğu gibi tamamen senin ellerinde.

uzun süreden beri aradığınız aleni şehir modu ve mekanik sistem artık sizinle! Şehir modu ile kurulan mekanik bir sistem içinde aşırı havalı araçlarla sınır araçları dene ve sıkıntılı bölümlerde efsane ol. Seçim yaparak hızlı arabalar arasından güç gösterisi için sana en uygun aracı seç ve aşırı zorlu bölümlerde aşırı havalı araçları açık sistem ile kontrol et!

*********
website: http://lethestudios. Net
instagram: lethe. Studios
twitter: @lethestd
twitch: lethestudios
reddit: r/lethestudios
feysbuk: @lethestudios
discord: petrolhead

*********

gizlilik politikası: https://lethestudios. Net/privacy. Html
kullanım Şartları: https://lethestudios. Net/terms. Html

© 2020 lethe studios. Bütün hakları saklıdır.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.