PK XD – Arkadaşlarınla Oyna APK 2022

0.44.2

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 3,348,276
Sürüm
0.44.2
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
166M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

PK XD – Arkadaşlarınla Oyna APK 2022

Pk xdye hoşgeldin!

bu evreni keşfedip dünyanın her yerinden milyonlarca insana katılmak istiyor musun?! Bize katıl ve bambaşka bir seviyede eğlenmeye başla!

arkadaŞlarinla mevzuŞ
bu dünya senin! Keşfe çıkıp meydan okumalarla yüzleşirken farklı etkinlikler deneyebilirsin: dalgaların üstünde dinlen, dondurma ye, güçlendirmeyle yükseklere zıpla, dans et ve topluluğunla eğlen!

sadik dostlar sahİplen
sanal sadık arkadaşlar deneyimini üst seviyeye taşıyacak! Oyunda sana eşlik edecek yaygından nadire biroldukça tatlı yaratığı bul. Onlara iyi bak ve yanında ne kadar gelişeceklerini gör!

avatarini oluŞtur
senin karakterin, senin kuralların! İstediğin her şey olabilirsin, ancak hayal gücünü kullanıp canavar terlikler, geleceğin botları, inanılmaz kanatlar, ninja kılıçları, kedi maskesi, son moda kıyafetler ve daha fazlasını dilediğin şeklinde bir araya getir.

etkİnlİklere katil
keyif alman için devamlı çok özel anlar planlıyoruz! Adanın her yerinde harika süslemelerin yanı sıra meydan okumalar ve temalı eşyaların olduğu cadılar bayramı, bahar ve yılbaşı şeklinde etkinliklerimize katıl!

hayalİndekİ evİ İnŞa et
senin için mükemmel evi istediğin benzer biçimde süsle.

PK XD – Arkadaşlarınla Oyna Apk Ücretsiz İndir

Crazy runa katılmaya, sadık arkadaş yürüyüşünde rekor kırmaya ya da altın kazanmak için pizza dağıtmaya ne dersin? Oyun merkezine gir ve bütün meydan okumaları kazan!

topluluĞumuzun bİr parÇasi ol
oyunu bizimle geliştir! En iyi deneyimleri taktim etmek için her insanın önerilerini hissetmek istiyoruz.

haberleri kaçırma: @pkxd. Universe

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.