Post Maker for Instagram – PostPlus APK 2022

3.1.6

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 13,220
Sürüm
3.1.6
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
30M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Post Maker for Instagram – PostPlus APK 2022

Sosyal medya meraklsıcaklıkysanız, her vakit toplumsal medya gönderilerinizi her zamankinden daha iyi hale getirmenin bir yolunu aramıştınız. Makalelerinızı süslemek için diğer grafik kurmacam vasıtalarını kullanırsınız. Ancak özel bir şey yapmak için her zaman uzun bir yol kat etmek gerekli değildir. Postplusı toplumsal medya ve reklamlarınız için mükemmel gönderiler kurmak için özgürce kullanabileceğiniz mükemmel afiş şablonlarıyla yükledik.

bir dergi, sponsorlu gönderiler, toplumsal medya gönderileri, reklam görselleri, seyahat gönderileri, kapak sayfaları vb. Gibi çeşitli stillerde şık ve çekici posterler ve gönderileri anında oluşturabilirsiniz. Tatbik, özenle seçilmiş şablonlar, farklı yazı tipleri, renkler, hizalama seçenekleri ve daha fazlasını sağlar. Mükemmel içerikler oluşturmanıza yardımcı olacak daha kullanışlı özellikler.

neden indirmelisiniz?

Özel olarak seçilmiş Şablonlar: toplumsal medya gönderileri, promosyon resimleri, posterler, instagram için dp yada facebook kurmak için yüzlerce güzel ve özenle seçbilimselş şablon arasından seçim yapın. Arka plan olarak bir renk veya arka plan olarak galeriden herhangi bir resim da seçebilirsiniz. Bu şekilde önceden yüklenmiş şablonları kolayca değiştirebilirsiniz.

yazı tipleri ve metin efektleri: gönderinizin daha özel görünmesi için seçebileceğiniz düzinelerce yazı tipi vardır. Metnin rengini düzenleyebilir, aralığı ayarlayabilir ve bunun için hizalamaları ayarlayabilirsiniz.

Post Maker for Instagram – PostPlus Apk Full indir

sosyal medyada İşi büyütün: İnsanlar, iş için sosyal medyadan büyük miktarda gelir elde ediyor. Ek olarak bir instagram İşletme sayfanız yada feysbuk sayfanız varsa, bu uygulamaya harbiden ihtiyacınız var. Çünkü çekici görseller (instagram gönderileri, facebook gönderileri) size büyük oranda kâr sağlayabilir ve satışlarınızı ikiye katlayabilir.

logo: takipçilerinizin markanızı tanıyabilmesi için gönderiye şirket yada marka logonuzu ilave edin.

daha çok takipçi edinin: daha fazla naturel takipçi edinin. Benzersiz gönderiler, gönderilerinizde daha çok takipçi ve beğeni almanıza yardımcı olabilir. Instagram için iyi bir gönderi oluşturucu. İyi bir instagram gönderi şablonu, hd fotoğraf çerçeveleri ve çeşitli fotoğraf kolajları edinebilirsiniz.

kaydet ve paylaş: instagram yada diğer sosyal ağlar için mükemmel gönderiler oluşturun ve bunları herhangi bir platformda dostlarınız, aileniz yada müşterilerinizle paylaşın. Ayrıca favori şablonlarınızı kaydedebilir ve daha sonra kullanabilirsiniz.

popüler olanlar: popüler fotoğraf çerçeveleri, gönderi şablonları bulun ve bunları sponsorlu resimler, herhangi bir nedenle posterler kurmak veya toplumsal medyada paylaşmak üzere yayınlar oluşturmak için kullanın.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.