Race Master 3D – Araba Yarışı Apk İndir

3.1.1

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 428,241
Sürüm
3.1.1
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
161M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Race Master 3D – Araba Yarışı Apk İndir

️ race master üç boyutlu: hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli uçurumış oyunu

bir sonraki dönüşte seni neler beklediğini gerçekten bilmediğin bu saçma derecede keyifli yarış oyununda parmağını ekrandan ayırma ve her şeye hazır ol. Sürüşüne ince ayar yap, ayağını gazdan çekme, ebedi engellerden kaçın ve beklenmedik yeni şeyler sunan süper hızlı, heyecan verici, saykedelik uçurumışlarda senin kadar çılgın rakipleri yoldan çıkarmaya çalış. Hız ihtiyacını hissediyor musun?

Çılgın olmasıyla birlikte sezgisel de olan bu yarış oyununda hız, drama, harika otomobiller ve çok daha fazlasını elde edeceksin.

yariŞi coŞtur…

takip etmesi zor: baş döndürücü hızda yarışmak için çok çeşitli yüzeylere ve engellere sahip 33 benzeri olmayan seviye ayrıca özel olarak tasarlanmış otomobillerde 8 farklı boss, sürüşünü tüyler ürpertici hale getirmeye hazır.

bütün dünyada yarış: 14 farklı neon aydınlatmaya sahip rampalar ve tünellerle dekore edilmiş, farklı parkur özelliklerine ve bol tafsilatlı arka plana haiz 7 farklı konumla dışarıda izleyecek her vakit bir şey var.

Race Master 3D – Araba Yarışı Apk Full download

Daha çok para kazanmak için her uçurumışta zirveye oyna, arabanın motorunu en yüksek hıza, hızlanmaya ve yol tutuşuna ayarla. İlgi çekici aksesuarlar ekle aracını süslemek için 15 farklı boyadan seç.

kükreyişimi dinle: yüksek performanslı motorun gürlemesi, lastik gıcırtısı var çarpışan metallerin sesi varken kimin müziğe ihtiyacı olur ki? Race master üç boyutlu’nin zengin ses dünyasının, basit ama çarpıcı grafiklerinin ve pistte her durduğunda yahut ani fren attığında kemiklerini titretecek muazzam çarpışma efektlerinin keyfini çıkart.

son cep yariŞÇisi

oynaması rahat, gerçek bir sürüş sıkıntılığu elde eden, coşku ve sonsuz çeşitlilik sunan, havalı otomobillerı ve tehlikeli rakipleri olan, tamamı birkaç dakika içinde meydana gelen hızlı ve öfkeli yarışlara haiz bir uçurumış oyunu mu arıyorsun?

race master 3dyi cebinde tutarak her zaman ve her yerde mükemmel sürüş coşkuına erişebilecek, pistte çılgınca renkli bir kasırga şeklinde üzerinize hızla gelen bir takım reelüstü ve zorlayıcı engele rağmen tekrar tekrar podyuma çıkmaya çalışacaksın
mevcut en fakat en çılgın, en kazanan mobil uçurumış oyununda pistin ustası olup olamayacağını öğrenmek için şimdi indir.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.