Racing Go – Ücretsiz Araba Oyunları APK 2022

1.4.8

HEMEN İNDİR
3.9/5 Oylar: 9,838
Sürüm
1.4.8
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
73M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Racing Go – Ücretsiz Araba Oyunları APK 2022

Yeni otomobil yarışı oyunu mu arıyorsun?
2-3 dakika sonrasında sıkılmayacağınız ve birfazlaca sürüş oyunu modu sunan otomobil oyunları?

başka bir düz sürüş simülasyonu ve yüksek grafik kalitesine götürmüş olan yeni üst seviye bir yarış oyunu olan racing go ya hoşgeldin.

sana sadece heyecanlı trafik koşusu ile trafik sürücüsü sürüşü sunmak yerine, yarış arabası oyunumuz, arkadaşlarınla çok oyunculu otoban yarışı ve diğer trafik dahil olmak üzere birden fazla uçurumış oyunu modu sunar, benzer otoyol otomobil yarış oyunlarından farklıdır tur trafik yarışçıları.

ebedi otoyollarda arabanı sür, zorlu kariyer görevlerinde trafiği solla, planları topla, yeni otomobillerin kilidini aç, onları yükselt ve sana benzersiz bir sürüş deneyimi taktim etmek için farklı kamera modlarıyla gerçek zamanlı uçurumışta arkadaşlarına meydan oku. Araba uçurumışı oyunumuz üç boyutlu, coşku verici sokak uçurumışından normal otomobil trafiği ile rahatlatıcı özgür sürüş otobanına kadar her şeyi sunar.

️ 5 araÇta yariŞi bir yol yarışı kategorisi sunan yeni yarış oyunlarına kıyasla, size aralarından seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek sunuyoruz. Kariyer uçurumış modu ile başlayın ve en iyi trafik yarışçısı olun. Planları toplayın, görevleri tamamlayın ve arabanızın hızını, yol tutuşunu, tekerleklerini yükseltin. Ek olarak, süper hızlı otomobillerin ve diğer araç türlerinin kilidini açın.

İşe gidip gelirken yada sakin boş zamanlarınızda rahatlatıcı bir sürüş için farklı yarış ortamlarında zamana karşı tecrübe etme yada ücretsiz koşmayı kontrol edin. İyi uçurumış oyunumuz harbiden keyif verici bir yarış sunabilir.

Racing Go – Ücretsiz Araba Oyunları Apk Full

Sadece bu kadar değil, en heyecan verici olanı aşağıda açıklanan çok oyunculu yarış modumuzdur.

gerÇek zamanli Çok oyunculu yariŞ (pvp) bazen ne kadar iyi bir trafik yarışçısı olduğunuzu organize ettiğinüzle alakalı değildir. Zaman zaman çevrimiçi reel uçurumış yarışmalarında bunu kanıtlamanız gerekir. Süper heyecanlı trafik turu uçurumış cenklarını deneyin:

– en iyi arabanızı seçin ve öteki oyunculara gerçek zamanlı meydan okuyun – 100 farklı çevrimiçi göreve katılın ve rakiplerinizi yenerek ödüller kazanın – talepler gönderin ve heyecanlı bir trafik yarışında arkadaşlarınıza meydan okuyun

anahtar Özellİkler – süresiz oyun – yakıt yada zaman sınırı yok – farklı kamera modları: birinci kişi, üçüncü şahıs, sürücü kamerası ve daha fazlası – Çoklu kontrol modu: eğme, düğmeler yada direksiyon simidi – 5 oyun modu: Çok oyunculu, ebedi, kariyer, süreli deneme, özgür koşu – kariyer modunda 100 vazife – 5 reelçi ortam: karayolu, Şehir, Çöl, yağmur ve kar ile gündüz veya gece – Özelleştirilmiş otomobil oyunu özelliklerimiz size 40tan fazla farklı rengi ve tekerlekleri özelleştirme özelliğine haiz otomobiller – planları toplayarak veya satın alarak otomobillerin kilidini açın – araç özelliklerini yükseltin: hız, nakliyat ve fren – Çeşitli trafik araçları: kamyon, otobüs, minibüs, pikap, suvlar – Çok oyunculu yarış, sıkıntılı arkadaşlar, ve dünyanın her yerinden oyuncular.
– Çok oyunculu modda nitrous özelliğini kullanma yeteneği – akıcı ve reelçi sürüş

artık en iyi trafik uçurumış oyununu aramayın!

uçurumışa gidin ve en iyi araba oyunumuzun neden sürekli olarak en iyi araba uçurumış oyunlarından biri olduğunu görün!

===

İpuÇlari – sonsuz modda daha çok eskiz toplayarak yeni arabaların kilidini açın – 100 km/snin üzerinde sürerken, bonus puan ve nakit almak için yoldaki otomobillerı geçmeye çalışın – sonsuz modda akşam ve gece canlandırırken fazladan para kazanın – ters yönde sürüş iki yönlü extra puan ve nakit verir – nitrousu doğru zamanda çok oyunculu modda kullanın ve bundan en iyi şekilde yararlanın – extra para kazanmak için sonuçlarınızı arkadaşlarınızla paylaşın

bu oyun sabit bir İnternet bağlantısı gerektirir (ağ ücretleri geçerli olabilir)

bİzİ takİp edİn https://www. Youtube. Com/c/wolvesinteractive http://www. Wolvesinteractive. Com/legal/term-of-use

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.