Robocar Poli Postacı Oyunları APK 2022

1.0.5

HEMEN İNDİR
3.6/5 Oylar: 5,013
Sürüm
1.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
46M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Robocar Poli Postacı Oyunları APK 2022

Robocarlar şimdi postacı oldu eğlenceli parasız çocuk oyunları! Sizleri bekliyor kız adam oyunları! Bunlar 5 yaş eğitici oyunlar ve daha büyük! Bu adam oyunu tüm kolileri teslim et!

Broomstownda yeni bir postane açıldı ! Robocarları paketleri şehir sakinlerine
teslim etme macerasında yönet! Bunlar kiz ve adam oyunları!

Robocarlarla henüz tanışmadınız mı? O zaman onları tanıtmamıza izin ver!
Robocar Poli ve arkadaşları Broomstown şehrinin sakinlerine devamlı yardım etmeye hazır olan bir kurtarma ekibi. Yeni bir destek arıyorlar, ve bu şahıs SEN olacaksın! Bunlar parasız çocuk oyunları!

Görevin paketleri teslim etmek, görevleri tamamlamak ve şehrin insanlarının sorunlarını çözmesine yardım etmek – bu erkek oyunu!
İşte senin takımın:
Poli, bir polis otomobili, problemleri hep süratli çözer ve, kurtarma ekibinin lideridir.
Amber, bir ambulans.
Roy, bir itfaiye arabası.
Helly, bir kurtarma helikopteri.
Bu 5 yaş eğitici oyunlar!

Hepsi robotlara dönüşebiliyorlar ve hangisiyle oynayacağına karar vermek senin elinde! İkisi de olmak talep eder misin? Hiç sorun değil! Bir Robocar seç, kız erkek oyunları oynamak ve dönüşen ol!

Şimdi Robocarlara paketleri şehrin sakinlerine teslim etmelerinde yardım etmeye hazır mısın ? Bunlar erkek oyunu ve kiz!

Tesli̇mat aşamasinda
İnsanlar her şeyi sipariş eder, bu oyuncaklar, toplar, heykeller olabilir, yahut aklına ne gelirse . Senin görevin hepsini bir kutuya koymak ve paketlemek olacak. Ücretsiz çocuk oyunları oynayın, en güzel paketi seç, üzerine en iyi çıkartmaları yapıştır ve en güzel kurdeleyle paketi sar! Bunlar kiz ve adam oyunları!

Yolda
İşte yoldayız! Haritayı aç ve paketleri teslim et! Farklı Robocarla oyna ve Broomstownı ve şehrin çevresini erkek oyunu keşfet. Birileri otoyoldaki yol tabelalarını kırmış olabilir ve işte tam da köşede, ışıkları yanmayan bir reklam panosu olabilir. Bunların hepsinin onarılmaya ihtiyacı var, ve bizim de sana ihtiyacımız var! Bunlar kız erkek oyunları! Real adventures in cool kids games for boys and girls!

️ Acil arama! Güçlü bir rüzgar esiyor ve bu rüzgar bebek otomobilleri uçurabilir! “Robocar Poli: Postacı Oyunları” – fırtınadan sağ çıkmalarını sağla! Robocarlar senin için bekliyorlar! Ama korkmayın! Bunlar 5 yaş eğitici oyunlar!

Otomatik yenileme hususi durumunu yenilemeden 24 saat öncesine kadar kapatmadığınız takdirde aboneliğiniz abonelik süreniz bittiği vakit otomatik olarak yenilenir, ve parasız deneme sürümü tecrübe etme süresi sonunda otomatikman ücretli üyelik olarak güncellenir.

Robocar Poli: Postacı Oyunları Apk Full download

Bu sürede, otomatik yenilenmeyi kapatmadığınız takdirde aboneliğiniz otomatik olarak yenilenir; aboneliğinizin devam etmesini istemiyorsanız, otomatik yenilenme abonelik sürecinin sonuna gelmeden ve yeni dönem için ücretlendirilmeden en az 24 saat önce kapatılmalıdır.
Otomatik yenilenmeyi istediğiniz zaman Google hesap ayarlarından kapatabilirsiniz.
Gizlilik politikası burada mevcuttur: https://devgamekids.Com/terms-of-use.Html

Herhangi bir sorununuz ya da öneriniz var mı?
️ Bize ulaşın: support-1@devgameou.Com
Güncel kalınca: https://www.Facebook.Com/DEVGAME.Kidsа
Websitemiz: https://devgameou.Com/

These are our kids games for boys and girls: “Robocar Poli: Postacı Oyunları” and deliver all parcels with Robocars!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.