ROD Multiplayer Araba Oyunu 22 2022 APK İndir

Actualización
9 May 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ROD Multiplayer Araba Oyunu 22 2022 APK İndir

ROD Multiplayer Car Driving 2022 size en iyi çevrimiçi oldukca oyunculu otomobil yarışı simülasyonu deneyimini ve dünyanın her yerinden insanlara karşı büyük eğlenceli üç boyutlu şehirde dubai aşırı araba drift için mükemmel bir yol sunuyor.

Harika aşırı dubai drift yarışlarına, çevrimiçi çok oyunculu sokak yarışlarına ve oynayabileceğiniz mega rampalı parkour ve füze şovlarına hazır olun.

Online Mutiplayer Sokak yarışını ve extreme otomobillerle drift yapmayı seviyorsanız, ROD Multiplayer Car Driving 2022, Japoncada sokak yarışı anlamına gelen Hashiriya Drifterın eğlencesiyle oynayabileceğiniz en iyi parasız offroad araba sürüş simülasyon oyunudur.

Online Çok Oyunculu ve heyecan verici PVP yarışlarında 100.000den fazla oyuncuya karşı oynayacaksınız. Aynı anda çevrimiçi olarak 6 kişiye karşı oynayabileceğiniz bu fazlaca sürükleyici ve çevrimiçi oldukça oyunculu aşırı otomobil yarışı oyunu ile otomobil simülatörü drift oyunu deneyimine hazır olun.

İster sokak yarışında 3D dubai drift yarışını, talep eder japonya simülasyon sürüş modunda çamurlukları kirletmeyi seviyor olun, ROD Multiplayer Car Driving 2022 ücretsiz oyunu, oynayabileceğiniz en iyi dubai drift ve 3d kent japonya sürüş simülasyon oyunlarından biridir.

Farklı modlarda oynayabileceğiniz ROD Multiplayer Car Drift oyunu ile japonya araba simülatörü sürüş modunda seyahat edebilir veya Japoncada sokak yarışı anlamına gelen Hashiriya Drifter eğlencesiyle oynayabileceğiniz en iyi parasız otomobil yarışı oyunu oynayabilirsiniz.

Gerçekçi sürüş fiziği, turbo ve aşırı eğlencesi ile ROD Multiplayer Car Drifting Game 2022, mobil drift yarış parasız oyunlarına farklı bir hava katıyor.

Heyecan verici 3D grafiklere sahip konsol kalitesinde parasız yarış oyununda eğlenmeye başlayın. Artık telefonunuzdaki dünyanın en popüler japon otomobil simülatörü ve yüksek torklu drift araba oyunlarından biri olan ROD Multiplayer Car Driving 2022 ile sokaklarda asfaltı ağlatarak ekstrem yarış eğlencesini yaşayabilirsiniz.

ROD Multiplayer Araba Oyunu 22 Apk Full indir

Araba yarışı oyunumuz, ücretsiz bir yarış oyunu oynayarak araba kullanmayı ve drift yapmayı öğrenmenize yardımcı olmak için drift amp; drive için reel sürüş fiziği sağlar!

Çevrimiçi çok oyunculu yarış oyunlarında en iyi sürücü olmak için gerekenlere sahip misiniz? ROD Multiplayer Car Racing 2022 ile diğer yarışlara karşı yeteneklerinizi sergileyin!

Gerçek dünya klasikleri ve harika süper arabalardan oluşan bir filo toplayın ve özelleştirin, arkasından çılgın Rus driftleriyle en iyi sürücü olun!

Spor Araba, Suv Araba, Klasik Araba, Lowriders, 4×4 OffRoad Arabalar, Polis arabası ve daha fazlası. Gerçek yüksek torklu drift otomobillerini, klasik lowriderları ve 4×4 offroad otomobillerini özelleştirin ve 3 boyutlu havalimanı pistinde yarışın ve sürpriz ödüller toplayın.

Çok Oyunculu Araba Simülatörü
Çevrimiçi oldukça oyunculu yarış modunda reel zamanlı olarak rakiplere karşı yarışın!
Çevrimiçi oldukca oyunculu canlı söyleşi ile eğlenceye katılın.
Büyük üç boyutlu kent ve mega rampa parkurlarında arkadaşlarınızla gerçek yarış otomobillerinde yarışın.
Çok oyunculu araba oyununda füze sistemi ile rakibinizin arabasına hasar verin.

Araba Özelleştirmek
Çılgın alman otomobillerinde ve japon arabalarında inanılmaz değişimler yapın. Araba rengi, cam rengi, süspansiyon ve oldukça daha fazlasıyla hayalinizdeki Alman arabasını yapın.

Konsol Kalitesinde 3D Yeni Nesil Grafikler
ROD Multiplayer Drift Simulation 2022 Pro, Ücretsiz Oyun mükemmel görselleri ile mobilde harika bir his veriyor.

Sürüş Simülatörü Modu
Drift araba sürme, atari ve simülasyon sürüş modlarından birini seçerek oyuna başlayın.

Araba Sürme Simülatörü Drifter 2022 Yarış Oyunu Özellikleri
● Simülasyon, Drift, Arcade Sürüş Modları
● Basit ve Kolay Mobil Kumanda ve Direksiyon.
● üç boyutlu Araba Sürükleme Oyunu 2022 ile Ücretsiz Sınırsız eğlence
● Gerçekçi Alman Drift Araba Hasarı
● Japonya Araba Drift Yarışı ve Rus Araba Drift Yarışı

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.