Sanal Bekar Baba Simülatörü APK 2022

1.27

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 6,425
Sürüm
1.27
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
66M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Sanal Bekar Baba Simülatörü APK 2022

Bir babanın gerçek hayatını deneyimlemeye hazır mısın?
Sanal Bekar Baba Simülatörüne Hoş Geldiniz: Mutlu Baba ve sevinçli aile hayatınızın tadını çıkarmak için sanal bir baba olarak oynamaya hazır olun. Sanal ailenizin en önemli üyesi olan sevinçli babanız, sanal çocuklarınızı ve diğer ev işlerinizi idare etme konusunda birçok sorumluluğa sahipti. Bekar anne oyunları oynamış olabilirsin fakat bu, evin patronu olan bekar baba ile alakalı ilk aile eğlence oyunudur. Bekar bir anne-baba olmak yazıhane işleri ile birlikte tüm görevleri yerine getirmek fazlaca zor bir iştir. Ailenizin bütün zorluklarıyla yüzleşmek için ailenizin güvenli bekar bir babası olmaya hazır olun. Sanal Bekar Baba Simülatörü, sevinçli bir baba ve aile bireylerinin yoğun rutinini özetleyen hayatında oynadığın benzeri olmayan anne baba oyunudur.

Sanal Bekar Baba Simülatörü çocuklar için ve aile simülatörü oyunları sevenler için şaşırtıcı görevleri tamamlamak ve aile serüven oyununun tadını çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir baba oyunudur. Sanal baba sabah erken saatlerde uyanır, şirin çocuklarına yumurta ve ekmek almak için yakındaki pastaneyi ziyaret eder.

Sanal Bekar Baba Simülatörü Apk download

Bekar baba, çocuklar için kahvaltı hazırlar, otomobil kullanır ve sanal kızını ve sempatik bir evladı liseye bırakır ve ofise gidip mühim toplantılara katılmak için ayrılır. Babam evlatların ev ödevlerini tamamlamalarına yardımcı olur. Sanal baba, piknik partisinin tadını çıkarmak, kaçmak ve koşu oynamak için çocuklarla beraber parkı ziyaret ediyor. Bekar baba, ailesinde tek bir ebeveyn olarak önemli bir rol oynar ve mutlu bir aile hissi vermek için bütün sorumluluklarını dikkatle yerine getirir.

Sanal çocuklar uyumaya hazırlanıyor, babam evi temizlemek zorunda kaldı ve diğer ev işleri ve aile eğlencesi aktivitelerini yerine getirmek zorunda kaldı. Bu tek ebeveynli oyun, en iyi aile oyunları arasındaki oyundur. Bir babanın reel yaşamını deneyimlemek istiyorsanız, Virtual Single Dad Simulator: Happy Dadı derhal indirin ve bekar bir baba olan biri olmaya hazır olun.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.