Shadow Fight 3 2022 APK İndir

1.27.3

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 3,574,151
Sürüm
1.27.3
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
119M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Shadow Fight 3 2022 APK İndir

Efsaneye bakılırsa bir kahraman gölge enerjisi savaşına bir son verecek. Bu savaşçının üç dövüş tarzını öğrenmesi, en iyi silahları bulması ve en güçlü savaşçılarla savaşım etmesi gerek.

Dünya, destansı bir savaşın kıyısında. Yıllar önce Gölge Kapılarının özgür bıraktığı kudretli güç bir silaha dönüştü ve üç tane savaş klanı, bu gücün geleceğine karar vermek için savaşıyor.

Lejyon savaşçıları bu tehlikeli enerjiyi yok etmek istiyor. Hanedanlık insanları kendi çıkarları için kullanmak istiyor. Müjdeciler klanının esrarengiz ninjaları da bu gölge gücünün karanlık sırrını keşfetmek istiyor.

Üç klan, üç dünya görüşü ve üç dövüş seçimi. Hangi tarafta olacaksın?

Shadow Fight 3 – Shadow Fight evreninin öyküsünü yeni karakterlerle 3D olarak devam ettiren çevrimiçi bir RPG dövüş oyunudur. Aksiyona, kuvvetli savaşçılarla havalı kapışmalara ve gizemli güçlerin hüküm sürdüğü dünya genelinde coşku verici maceralara hazır ol.

DESTANSI BİR KAHRAMAN OLUŞTUR
Ninja, şövalye veya samuray? Kahramanının kim olacağını yalnızca sen seçebilirsin. Savaşlarda eşi olmayan kostümler kazan ve eşsiz bir manzara yaratmak için ekipman renklerini özelleştir.

SAVAŞLARI KAZAN
Kendine özgü dövüş tarzını kurmak için 3 klanın dövüş tarzlarını keşfet. Kahramanın marifetli bir ninja ya da muhteşem bir şövalye benzer biçimde dövüşebilir. Savaşın yönünü değiştirebilen kuvvetli ve etkisi altına alan darbeler indirmek için gölge gücünü kullan.

Shadow Fight 3 Apk Full indir

Klanını seçerek hikâyenin akışını etkile. Baş düşmanına meydan okumak için güçlü bossları alt et ve sonra hikâyenin yeni detaylarını öğrenmek için diğer dünyaları keşfedip zamanda yolculuk yap.

YETENEKLERİNİ GÖSTER
Ana hikâye savaşı bitse bile aksiyon devam ediyor. Yapay zekâ tarafınca kontrol edilen oyuncuların kahramanlarına karşı düelloları kazan. Liderlik panosunda en iyi 100 arasında yer almak ve bölgende bir efsane olmak için en güçlü savaşçılarla dövüş!

SETLERİ TOPLA
Savaşlarda denemek ve düellolarda havalı görünmek için şahsi tabanca ve zırh cephaneliğini topla. Bir ekipman setini tamamen topladıktan sonra bir dövüşü kazanmayı kolaylaştıracak benzeri olmayan kabiliyetler elde edersin.

ETKİNLİKLERDE YER AL
Nadir görünümler, renkler, silahlar ve zırh kazanabileceğin tertipli çıkan konulu etkinliklerde dövüş. Bu savaşlarda yeni kahramanlarla karşılaşacak ve Shadow Fight dünyası hakkında birçok ilgi çekici detay öğreneceksin.

GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKART
Renkli manzara ve gerçekçi dövüş animasyonları, en iyi konsol oyunlarına rakip olabilir.

TOPLULUĞA KATIL
Diğer oyunculardan oyunun püf noktalarını ve gizemini öğrenmek için bizi toplumsal medyadan takip et! Macerandaki hikâyelerini paylaş, güncellemeleri al ve harika ödüller kazanmak için yarışmalarda yer al!
Facebook: https://www.Facebook.Com/shadowfightgames
Twitter: https://twitter.Com/ShadowFight_3
Youtube: https://www.Youtube.Com/c/ShadowFightGames

DÖVÜŞMEYE DEVAM ET!

Not:
* Shadow Fight 3 çevrimiçi bir oyundur ve durağan bir internet bağlantısı gerektirir

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.