SIEGE World War II Apk İndir

2.0.40

HEMEN İNDİR
4.1/5 Oylar: 56,883
Sürüm
2.0.40
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
123M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

SIEGE World War II Apk İndir

Dünyanın dört bir tarafındaki reel oyunculara karşı bu PvP oyununda rakiplerinizle düellolarda çarpışın. Stratejik kararlar verin, askeri operasyonlara liderlik edin ve sıkıntılı rekabete dayanarak sürem sıralamalarında zirveye ulaşın.

İkinci Dünya Savaşı generali olmak için gerekenlere haiz olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Karar verme becerilerinizi SIEGE: World War IIde kontrol edin.

• Destansı PvP düellolarında gerçek oyunculara karşı cenk
• Rakiplerinizi ezmek için harika desteler yarat
• Güçlü birliklerin ve taktik kartlarının kilidini açın, toplayın ve yükseltin
• Kartları paylaşmak ve sıralamalarda hükmetmek için ittifaklara katılın veya ittifaklar kurun
• Yayınlanmamış kartlara erken erişim elde etmek için prestij rütbeleri kazanın
• Haftada iki kere yeni zorluklar da dahil olmak suretiyle devamlı gösterilen yeni içeriğin tadını çıkarın

OYUNCULAR ARASINDA YÜKSEK GERİLİM

Devasa orduların kontrolünü elinize alın ve canlı PvP savaşlarında dünyanın dört bir yanından reel oyuncularla çarpışın. Epik çatışmalarda becerilerinizi ve taktiklerinizi anında kontrol edin. Kaçınılmaz kararlarınız savaşın gidişatını değiştirecek!

Oyunculara karşı oynamaya hazır değil misiniz? Sorun değil! Gerçek rakiplerden ilkin deste yapınızı mükemmelleştirmek için, botlara karşı ergonomik yapın. Sizin için harika olan oyun stilini bulmak için, farklı stratejileri ve taktikleri kontrol edin.

STRATEJİ OLUŞTURMAK

Kartları toplayın ve yükseltin ve taarruz ve müdafaa askeri stratejinizi ve taktiklerinizi oluşturmak için kullanın. Toplamak için sayısız ve benzersiz kartlar var!

Nişancılar, keskin nişancılar, paraşütçüler ve doğal ki tanklar benzer biçimde gerçekçi İkinci Dünya Savaşı birimleri ile harika ordunuzu oluşturun. Ardından hava saldırıları, mayın tarlaları, topçu saldırıları ve daha fazlası şeklinde taktiklerle destekleyin.

GÜZEL OYUN VE MUHTEŞEM GRAFİKLER

Efsanevi İkinci Dünya Savaşı’nın alanlarına dayanan birçok farklı haritalar olacak.

SIEGE: World War II Apk download

İTTİFAK SAVAŞLARI

Mevcut ittifaklara katılın yada işleri kendi elinize alarak kendi ittifakınızı başlatın ve arkadaşlarınızla SIEGE: World War II toplumunun bir parçası olun.

GÜNLÜK ÖDÜLLER

Nadir kartlar kazanmak ve piyadelerinizi yükseltmek için her gün sandıkları açın. Her oynadığınızda yeni sürprizler sizi bekliyor!

SABİT GÜNCELLEMELER

SIEGE: World War II her sürem yeni kartlar ve yeni zorluklar getiriyor. Sürekli oyun içi değişikliklerin olması, her vakit yeni strateji kararları alacağınız anlama gelir. Her sürem yeni sıralamalar, en iyi olduğunuzu yine kanıtlamanızı sağlar.

Konfor alanınızdan çıkmanız ve strateji oluşturma becerilerinizi kontrol etme mevzusunda size yardımcı olmak için, haftada iki defa yeni kişisel zorluklar çıkarılır.

_______________________________________________

Yardıma mı ihtiyacınız var?

E-posta: siegeww2-support@imperialsupport.Org

SIEGE: World War II gerçek zamanlı oldukca oyunculu bir strateji oyunudur, şu demek oluyor ki çevrimiçi oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.

SIEGE: World War II tamamen ücretsiz bir şekilde oynanabilirken, bazı oyun içi ögeler reel parayla satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, tatbik içi satın alımları cihazınızın ayarlarından dönem dışı bırakabilirsiniz.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.