Signal – Gizli Mesajlaşma 2022 APK İndir

Actualización
3 Haz 2022
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
1.0
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Signal – Gizli Mesajlaşma 2022 APK İndir

Milyonlarca insan, Signali anlık yazışma için dünyanın her tarafınca ücretsiz olarak kullanıyor. Yüksek netliğe haiz iletiler gönderin ve alın, sesli ve görüntülü aramalarda yer alın, bağlı kalmanıza destek olacak genişleyen yeni özellikleri keşfedin. Signalin gelişmiş gizlilik koruma teknolojisi her zaman açıktır, böylelikle önem verdiğiniz anıları sizin için önemli olan insanlarla paylaşmaya odaklanabilirsiniz.

• İstediğinizi açıklayın – Teknoloji harikası uçtan uca şifreleme (açık kaynaklı Signal Protocol™) sohbetlerinizi güvenilir meblağ. Gizlilik isteğe bağlı bir kip değil, Signalin emek harcama şeklidir. Her mesaj, her arama, her zaman.

• Hızlanın – Yavaş bir bağlantıda bile mesajlar hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderilir. Signal olabildiğince sıkıntılı ortamlarda çalışmak için optimize edildi.

• Özgür hissedin – Signal tamamen bağımsız 501c3 kar amacı gütmeyen kuruluştur. Yazılımın geliştirilmesi sizin gibi kullanıcılar tarafından desteklenmektedir. Reklam yok. Takip yok.

Signal – Gizli Mesajlaşma Apk Full download

• Kendiniz olun – Arkadaşlarınızla güvenli bir şekilde yazışma oluşturmak için mevcut telefon numaranızı ve rehberinizi kullanabilirsiniz.

• Konuşun – İster şehrin diğer ucunda ister okyanus ötesinde olsun, Signalin gelişmiş ses ve görüntü kalitesi arkadaşlarınızı ve ailenizi size daha yakın hissettirecektir.

• Gölgelerde fısıldayın – Işığı görmeye dayanamıyorsanız karanlık temaya geçiş yapın.

• Tanıdık gelsin – Her kişiye farklı uyarma seçin, veya sesleri tamamen kapatın. Simon ve Garfunkelin 1964 yılında ile alakalı popüler bir şarkı yazdığı sessizliğin sesini, arzu ettiğiniz zaman bildirim sesi ayarını quot;Hiçbiriquot; seçerek deneyimleyebilirsiniz.

• Bunu çek – Gönderilen fotoğraflarınız üzerinde çizim, kırpma, döndürme gibi işlemleri yapmak için dahili imaj düzenleyiciyi kullanın. 1,000 kelimeye bedel fotoğrafınıza daha da fazlasını ekleyebileceğiniz yazı yazma aracı bile var.

Destek, sual yada daha çok malumat için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin:
https://support.Signal.Org

Kaynak kodu:
https://github.Com/signalapp

En son güncellemeler ve duyurular için Twitter (@signalapp) ve Instagramda (@signal_app) bizi takip edin.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.