Solucan avı – yılan savaşı Apk İndir

2.0.0

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 11,085
Sürüm
2.0.0
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
98M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Solucan avı – yılan savaşı Apk İndir

Yılan gibi oyna ve kay! Bu, çevrimiçi ve çevrimdışı bir yılan oyunudur Worm Hunt – Battle Royale 2022

Devasa oyun arenasında küçülen oyun alanı veya müddetsiz vakit modu ile sınırlı süreli mod oynayın ve en büyük solucan olun.

Eski klasik renkli yılan oyununun en yeni parasız 2021 güncellenmiş versiyonu – Worm Battle Royale! Solucan oyunu nasıl yenilir? Mümkün olmasıyla birlikte oldukça yiyecek toplayın ve oyun alanındaki en büyük yılan olun! Diğer birçok solucan, cenk rotanızın önüne geçecek, ancak solucanınızı yükselterek onları yenebilirsiniz. Dünyanın her yerinden oyunculara katılın ve solucanlar bölgesindeki cenk alanında savaşın!

Oyunun özellikleri:
• Günlük ve takvim görevlerini tamamlayarak altın ve değerli taşlar kazanın.
• Solucanlar için benzersiz görünümler toplayın.
• Becerilerinizi geliştirin, ikramiye toplayın ve solucanınızı yükseltin.
• Eşsiz hediyeler ve görevlerle konulu ve gizli saklı etkinliklere katılın.

HER GÜN HEDİYELER
Bir oyuncu oyuna girdiğinde mutlaka bir armağan alacaktır. Sonuç olarak, kullanıcı her vakit kendi solucanını geliştirebilir ve öteki birçok solucan arasında savaş alanında 1 numara olabilir.

GÖREV TAKVİMİ
Oyuncular, her ay birçok beceriye sahip benzersiz solucan görünümlerinin kilidini açmak ve büyük ödüller kazanmak için Görev Takvimindeki heyecan verici görevleri tamamlayabilir.

ÇEVRİMİÇİ LİDER TABLOSU
Worm Huntta küresel ve yerel önder tabloları var. Herhangi bir ülkeden oyuncular kendi bölgelerinde, yerel labirentte yada dünyadaki en iyi yılanların kayıtlarını bulabilirler.

Solucan avı – yılan savaşı Apk Full download

Solucan ve yılan oyunlarını seviyorsanız – Worm Huntı indirin ve dünyanın her yerinden solucanlara karşı harbe katılın! Büyük bir yılan ustası ol!

Oyunda sürekli olarak Cadılar Bayramı, Noel Günü, Yeni Yıl, Sevgililer Günü ve benzeri benzer biçimde temalı etkinlikler düzenliyoruz … İçinde solucanlar için benzersiz görünümler ve her zevke müsait çok muhtelif hediyeler elde edebilirsiniz

Bize bir inceleme bırakın ve bu oyunu Google Play Storeda derecelendirin! Oyunu geliştirmek için geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi her zaman memnuniyetle karşılıyoruz, bu nedenle bizimle support@wildspike.Com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.

Facebook: https://www.Facebook.Com/wormhuntgame
TikTok: https://www.Tiktok.Com/@wildspike
Telgraf: https://t.Me/wormhunt

Worm Hunt, dünyanın her yerinden oyuncularla çevrimiçi ve çevrimdışı olarak oynanabilen parasız bir solucan savaşı royale oyunudur! Mutlu yılan avı! Solucan Avı oynayın ve bir yılan şeklinde sürün!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.