Spartania The Spartan War 2022 APK İndir

3.17

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 121,806
Sürüm
3.17
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
35M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Spartania The Spartan War 2022 APK İndir

Savaş ve kaos çağlarında, tarihi Thermopylae savaşında Pers ordusunun yenilgisinden sonra ünlü Spartalı savaşçıların ataları, dünyayı fethetmek ve tüm zamanların en iyi savaşçıları olarak onurlarını yeniden kazanmak için bir arayışa girerler. Spartalı savaşçılar, Spartania Antik Şehrinde gizli ve sihirli Spartalı savaş teknikleri ile ordularını eğitirler.

Şimdi ise savaşçı Spartania klanı, komutanlarının (doğrusu senin) liderliğinde, dünyadaki bütün orduların hakkından gelmek ve dünyanın gelmiş geçmiş en cesur ve en korkusuz savaşçıları olarak tarihteki yerlerini geri almak için bir göreve çıkıyor.

Görkemli Spartaniaya ulaşmak için yolunu çiz ve bu uğurda cenk! Aksiyonun, stratejinin ve büyünün birleşimi olan bu oyunda, BÜYÜK KOMUTAN olmak için nasıl bir müdafaa yapacağını (her şeyi rastgele oluşturma) ve saldırılarını (elinin altındaki bütün askerlerini göndermek işe yaramayacaktır), dikkatle planlaman icap eder.

Oyunun Özellikleri:

Aksiyon dolu ücretsiz strateji oyunu – stratejiye dayalı savaş
Erkek yahut kadın komutan olarak oynayın.

Spartania: The Spartan War Apk download

Gelen tüm saldırılara karşı ordunuzu siper edin
Stratejinizi geliştirmek için cenk kayıtlarını yine izleyin
️ Google Başarıları ve Sıralamaları ile dünya genelindeki öteki oyuncular arasındaki seviyenizi ölçün
️ Harika grafikler ve tapılası karakterler.

Güçlü savaşçılardan oluşan bir birliği eğitin ve düşmanlarınızı (veya arkadaşlarınızı!) yenmek için harp alanındaki en kabiliyetli askerlere önderlik edin – zirveye ulaşmak için savaşın ve dünyanın en büyük komutanı olun. Yabancı istilacılara karşı ordunuzu siper edin, düşman ordularına baskın yapın ve ordunuz için altın ve yiyecek toplamak için hasım ordularını yenin. Bu onurlu ve şanlı görevde ihtiyacınız olan savaşım gücü için komutanınızı, savaşçılarınızı ve barikatlarınızı geliştirin.

O halde ne bekliyorsunuz?!
Efsanevi Spartalı savaşçıların, heyecanlı savaşlar ile kendilerini ispat etmek için çıkmış olduğu bu görevde siz de onlara katılın!

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.