Story Düzenleme – Insta Story Editor for Instagram APK 2022

1.192.32

HEMEN İNDİR
4.8/5 Oylar: 70,198
Sürüm
1.192.32
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
15M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Story Düzenleme – Insta Story Editor for Instagram APK 2022

Unistory (önceden instory), en iyi hikaye düzenleyicisi amp; öykü yapıcısı, hikayenizi en rahat şekilde öne çıkarmanızı sağlar. Düşüncelerinizi ve ömür anlamış olurınızı zarif hikayelere dönüştürmek için 500den fazla benzersiz ve şık tasarım. Ancak birkaç fotoğraf seçip şablonlar, metin, arka plan, vurgulayıcı kapak ile süsleyin ve sonlandı!

hikayelerinizi ve zevkinizi dünyayla paylaşarak, instagram®, facebook® yada snapchat®te daha fazla takipçi ve beğeni çekin!

● Şablon amp; hikâye kolaj
film, dergi, yırtık kâğıt dahil 100den fazla stilize şablon… hikayenizin saatlerce hazırlanmış benzer biçimde görünmesini sağlayın. Her duruma harika uyum sağlamak için haftalık olarak yeni koleksiyonlar eklenmiş olur.

● metin
100den fazla metin stili, elle seçbilimselş, heyecanlandırıcı yazı tipleriyle ruh halinizi yazın ve ayrıca tüm gelişmiş metin araçlarıyla ebat, renk ve kenarlığı özelleştirin.

● vurgulayıcı kapak oluşturucu
ig hikâye profilinizi zarif hale getirmek için 100den fazla simge ve hatta iyi tasarlanmış öğelerle kendinizin orijinal vurgulayıcı kapağınızı oluşturabilirsiniz.

● arka planlar
Çeşitli renkler, kabul edenık ve morandi, uygar ve klasik, vb. Ve unistory (önceden instory), fotoğraftan herhangi bir renk almanız için renk seçici kalem sağlar.

● hesap gerekmez ve yüksek kaliteli dışa aktarım
kaydolmak yada hesap gerekmez, ancak kurmak için unistory (önceden instory)yi açın. Instagram®, feysbuk®, whatsapp®a… yüksek çözünürlüklü hikayeler katın

Çok yakında
– hikayelerinizi mükemmelleştirmek için polaroid ve retro gibi ön ayarlı filtreler ve efektler.
– kesme, hızı ayarlama ve müzik ekleme de dahil olmak üzere video destekleme.

Story Düzenleme – Insta Story Editor for Instagram Apk Full indir

unistory (önceden instory) pro
unistory (önceden instory) pro üyeliği, yapıtcı potansiyelinize ulaşmanıza ve daha güzel hikayeleri kolayca oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Üye olun ve bu ustalaşmış hikâye editörünün tam deneyiminin keyfini çıkarın:
– Öykü şablonları, seçili metin stilleri, vurgulayıcı kapak, arka plan vb. Dahil olmak üzere tüm premium özelliklere ve malzemelere sahip olun.
– artık tekrar reklam yok.
– İstediğiniz zaman iptal edin.

en iyi hikâye düzenleyicisi ve hikâye yapıcısı, unistory (önceden instory) ile oluşturduğunuz için teşekkürler! Önerilerinizi veya sorunlarınızı collageteam. Feedback@gmail. Com adresinden bizlere bildirmekten çekinmeyin veya instagramdan @unistory. App adresinden bizlere dm gönderin.

uyarı:
unistory (önceden instory), instagram ve feysbuk ile ilişkisi yoktur, bunlara bağlı bir ortak değildir, bunlar tarafından desteklenmez ve onaylanmaz, veya herhangi bir şekilde bunlarla resmi olarak bağlı değildir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.