Struckd – 3D Oyun Yaratıcısı APK 2022

2.3.38

HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 175,579
Sürüm
2.3.38
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
86M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Struckd – 3D Oyun Yaratıcısı APK 2022

Hiç kendi oyununu kolayca kendin kurmaya hayal ettin mi? örneğin proğramlamak hakkındaki malumat sahibi olmadan sezgisel kendi kurallarını ve figürlerini tarif etmek? Canlı ve heyecanlı bir 3d-dünyasında, dostlar ve ailenile beraber? Struckd oyunlar oluşturmak için en üstün modüldür!

oluşturmak, oynamak, paylaŞmak:

bir sürü oyun paketlerinden birisini seç, böylece ilk oyununu ismim adım oluşturmak için. Çesitli yarışcı türlerinden, tower defense oyunlarından action puzzler üzerine kadar seç.

ya da bir oyunu tamamen fantezinden kurmak istermisin? Herhangi oyun elementlerini çeşitli tarzlardan birleştir, böylece kendi kurallarını şekillendir. Bu senin kainat!

kendi oyununu yendiğin anda, paylaşmak mümkündür. Zeki seviyenler ile dostlarına meydan oku yahut camia oyunları oyna. Bütün oyunlar başka insanlardan tasarlanmısdir ve keşf edilmek için beklemek edeler!

deney yap, oyunlar oluştur ve bu devasa, etkileşimli dünyada yapıtcı ol!

Özellİkler:

– üç boyutlu drag and drop oyun modülü. Hiç bir vakit bu kadar kolay kendi başina oyun yaratmak mümkün değildi! – play section: binlerce insanların oyununu oyna, beğen ve yorumla! – community: posterde yukarıya tırman, en yüksek puanı elde et ve arkadaşlarına meydan oku! – toplumsal ve yapıtcı: ailen ile birlikte yarat ve hayal enerjisiniz süresiz olacak! – oyun elementleri: tastamam oyun elementleri ve figürleri senin oyunun oluşması için hazırdır! – game packs: oyun elementleri dolu bir paket sana reel oyun mekaniği bulmaya yardım edecektir! – acemi kullanıcı dostu: talimatlar ve yardım figürleri başlangıçını kolaylaştıracaktır! – bedava: struckd hem android hem ios için indirilir.

Struckd – 3D Oyun Yaratıcısı Apk Full

Com/

toplulukdan ilham al: https://struckd. Com/showcase/

bize rezonanslar ve geliştirme öneriler ver: https://www. Facebook. Com/groups/1063674840375620/? Fref=ts

struckd üzerine reklam yapmak istermisin? Bize yaz, ikimiz de senin ürünlerinden oyunlar oluşturalım: get@struckd. Com

herhangi sorular için:
get@struckd. Com

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.