süper kahraman gangster suç şe 2022 APK İndir

1.0.5

Sürüm
1.0.5
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
47M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

süper kahraman gangster suç şe 2022 APK İndir

Hoşgeldin süper kahraman gangster mafya simülatörü oyunu 2021. Bu büyük süper kahraman kurtarma oyununda, Vegas kabahat şehrinde vatandaşı kurtarmak için inanılmaz süper kahraman güçlerine sahip bir süper kahraman kabahat kent kahramanı gibi davranıyorsunuz. Süper kahraman, suçluları şehirden boşlamak için süper kahraman güçlerinizi kullandığından, büyük mafya gangsteri şehre hücum etti. Geleceğin süper kahramanı, vatandaşı kurtarmak için güvenlik amacıyla şehirde dolaşıyor. Şehri mafya efendisinden korumak ve korumak için büyük süper kahramansın, Bu Süper Kahraman Suç Şehri Robber Gangster oyunu ile vatandaşları banka soygununu durdurun. Suç şehri kurtarma simülatörü oyunu 2021, büyük Vegas şehrinde gerçekçi süper kahraman kuvvetleriyle savaşan süper kahraman liginin tadını çıkaracağınız bir aksiyon simülatörü oyunudur. Birçok süper kahraman oyunu oynuyor olabilirsiniz fakat bu Süper Kahraman Suç Şehri Soyguncusu Gangster benzersiz özelliklerle burada. En şaşırtıcı Süper Kahraman Suç Şehri Robber Gangsterı oynayın ve 2021 fütüristik süper kahraman cenk oyunlarının keyfini çıkarın.

süper kahraman gangster suç şe APK 2022

Birçok gangster, bir süper kahraman olduğunuz için NY kentindeki vatandaşların mülklerine, bankalara ve binalara saldırmaya çalışıyor, bundan dolayı bu dövüş dövüş oyunlarıyla şehirdeki mafyaya karşı savaşın. Bu süper kahraman gangster mafyasının bir parçası olun: süper kahraman gangster mafyası şehir kurtarma oyunlarını sevenler için güzelce tasarlanmış kent kurtarma oyunları.

Süper kahraman kurtarma oyunlarında hayatta kalmak için süper kahraman dövüş becerileriniz var. Bu sonsuzluk süper kahraman kurtarma oyunlarında suçlulara karşı süper kahraman liginin kaptanısın. Şehirdeki mafya gangsterine karşı savaşmak için kendinizi her vakit hazır tutmalısınız. Süper kahraman gangster mafyası şehir kurtarma oyunları 2021, mağazadaki diğer bütün fütüristik süper kahraman oyunları arasında yeni süper kahraman oyunlarından biridir, zamanınızı boşa harcamayın ve benzersiz süper kahraman güçlerine sahip bu muhteşem süper kahraman oyunlarının bir parçası olun.

“Süper Kahraman Gangster Mafyası: Şehir Kurtarma Oyunları” için Özellikler
• Gangster Mafya Tabanlı Görevlerin Yeni Tarzı
• Yüksek Kaliteli Grafikler
• Muhteşem Ses Efektleri
• Gerçekçi Süper Kahraman Güçleri
• Eşsiz Oynanış

Şimdi Oynayın ve Saatlerce Eğlenin!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.