TapTower – Idle Bina Oyun APK 2022

3.7/5 Oylar: 24,731

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TapTower – Idle Bina Oyun APK 2022

En yüksek kule inşa etmek ve bu en iyi boşta tycoon oyunu olası olduğunca oldukça para kazanmak. İnşaat ve geliştirme sever misin? Karlı bina işinizi büyütmek için zaman. Nakit yönetmek ve inşaat tycoon kule artıracak her dokunun ve kararlar. Kule gibi nasıl görüneceğini bilmek ve ancak.
Bu boşta oluşturucu oyunu benzer biçimde sıradan bir inşaat sitesi oldukca şeyler yönetecek.
Parçaları kuleyi inşa etmek için satın almak için ne karar verin.
– Nakit dağıtmak ve malzeme yapımında kullanılacağını seçin.
– Gerçek kapitalist bir işletme için meydan okumayı kabul eder. Şehrin kule en iyi bina!

Kesinlikle harika bir şey inşa edebilirsiniz, çünkü burada bu boş inşaat ve işletme oyunu zevk olacaktır. Diğer kent oluşturucu oyunlar gibi değil. Binalar veya kısıtlamaları daha sıkı formları vardır. Kule her katta kendi tasarım olabilir.

TapTower – Idle Bina Oyun Apk Full

Geniş kapsamlı bir inşaat kralı olarak kabiliyet imlemek!

Kule sıradan insanlar için değil ancak. Ejderhalar yahut süper kahramanların bile burada yaşamak istiyorum. Binanın katı bir çerçeve olmadan çalışmak anlamına gelir. Yüksek kattan oluşan kule duvarlarında iyi mi göründüğünü boş tıkırtı oyun göründüğü kadar rahat kendi tasarımınızı oluşturma: tek bir dokunuşla yapı malzemeleri bir parça al, bak. Özel X-ray modu bu konuda size destek olacaktır: şu anda gerek yok her şey saklayamazsın. Katlı bina tamamlandıktan sonra, sakinleri tarafınca iskan bulunduğunu görmek ve çalışmak boşuna olmadığını hissediyorum. Sadece bir ustabaşı olmak fazlaca güzel ama hepsi boş inşaat devi, değil mi? Yeni şaşırtıcı zeminler tertipli olarak, sonsuza kadar boşta inşa süreci tadını çıkarabilirsiniz güncellemeleri yapıyoruz ve en iyisi. Çeşitli geliştirmeler daha süratli kurmak ve tıklatın tesirini artırmaya destek olacaktır.

Sıradan bir dünya inşa edilemez ve onları popüler kültüre referanslar keşfetmek binaları kurmak. İnanılmaz bir iş oluşturmak! Oluşturma işlemi yaşayın, harika bir yapı ve bu yapı boşta oyunda en zengin Kralı olmak.

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.