Tempo- Müzik Video Düzenleyici Apk İndir

2.4.4

HEMEN İNDİR
4.3/5 Oylar: 410,362
Sürüm
2.4.4
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
72M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Tempo- Müzik Video Düzenleyici Apk İndir

Tempo şaşırtıcı efektler ve geçişler ile müzik video editörüdür. Bir müzik video yapımcısı olarak gidişat, tertip için birfazlaca popüler temaya / özel altyazıya ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli müziğe sahiptir.
tempo ile videoya kolayca müzik ekleyebilir, fotoğraflar ve şablonlarla havalı videolar oluşturabilir, büyülü efektlerle çizgi film videoları yapabilirsiniz. Ek olarak, videonuza kıvılcım katacak ve esercılığınıza esin verecek gösterişli geçişlerimizden ve benzersiz efektlerimizden etkilenmeye hazır olun.
fotoğraf ve müzikle video oluşturmak ve düzenlemek için tempoyu indirin!

Özel Özellikler
• kullananların farklı gereksinimlerini karşılamak için yüzlerce yüksek kaliteli filtre;
• Özel geçiş efektleri videonuzu benzersiz kılar;
• Çoklu çekim desteklenir ve filtreleri istediğiniz benzer biçimde değiştirin;
• Şık yüz çıkartmaları;
• geniş monitör modu;
• yapıtcı fotoğraflarınızı / videolarınızı istediğiniz zaman ve her yerde facebook, instagram ve öteki sns ile paylaşın.

müzik video maker ve efektler
tempo, video klipleri hızlı bir halde kırpmanız / birleştirmeniz / ters çevirmeniz / çoğaltmanız / sıkıştırmanız ve kolayca müzik eklemeniz veya resimlerden ve şarkıdan video yapmanız için düzen vasıtalarını sunar. Müzik ve fotoğraflar ile video yapımcısı.
tempo, videonuzu keyifli ve popüler hale getirmek için birfazlaca müzik sunar. Buna ayrıca, videoyu parçalar halinde kesebilir, galerinizden veya albümünüzden görüntüleri birleştirebilir, kaliteyi kaybetmeden videoyu sıkıştırabilirsiniz. Fotoğraflarınızı canlandıracak tonlarca inanılmaz efekt deneyebilirsiniz. Gidişat’nun video efektleri, kısa videoları düzenlemek için harika bir ahenk sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

video düzen uygulaması
tempo, ekstra gereksinimlarınızı karşılamak için kısa video tertip araçları sunar, videolarınızı içe aktarabilir ve hatta video klibin özgün sesini kapatabilirsiniz, böylece video seçtiğiniz arka plan müziğiyle mükemmel şekilde eşleşebilir.

Tempo- Müzik Video Düzenleyici Apk Full indir

Efektler, yeni trend video yapımcısı ve klip tertip uygulaması ile müzik video yapımcısı.
 
videoya müzik ilave edin
gidişat ayrıca arka plan müziği çeşitlerine sahip bir fotoğraf video yapımcısıdır, böylece bir fotoğraf videosu yaparken ihtiyacınıza müsait olanı her vakit bulabilirsiniz. Ek olarak favori beat şablonunuzu seçebilir, fotoğrafınızı ve videolarınızı yükleyebilir ve müzikle kolayca video oluşturabilirsiniz. En yeni popüler müzik eşliğinde keyifli kısa video klipler oluşturabilirsiniz.
 
videoyu kaydet
gidişat, kalite kaybı olmadan 720p hd / 1080p hd dışa iktibas sağlar. İstediğiniz vakit videoyu telefonunuza kaydedin veya dışa aktarın. Bu kullanımı basit klip imalatçısı, birkaç adımda fotoğraf ve şarkıdan video yapmanıza, fotoğraflarınızı ve video kliplerinizi müzik ve geçişlerle serin trend videoya dönüştürmenize destek sunar!
 
video paylaş
daha çok beğeni kazanmak ve yeni takipçiler edinmek için çalışmanızı feysbuk, youtube, instagram benzer biçimde herhangi bir sosyal medyada arkadaşlarınızla kolayca ve anında paylaşın.

# abonelİk hakkinda

– ritmde satın almak için sunulan tüm özelliklere ve içeriğe müddetsiz erişim için abone olabilirsiniz.
– Ödeme, satın alma onayı ile google play hesabınıza yansıtılacaktır;
– satın aldıktan sonra hesap ayarlarınıza erişerek aboneliğinizi yönetebilir ve otomatik yenilemeyi kapatabilirsiniz;
– google playde satın alınan abonelik hizmetini iptal ederseniz, iptal ettiğinizde geçerli faturalandırmanın geri ödemesini alamazsınız, geçerli faturalandırma döngüsünde abonelik içeriği almaya devam edersiniz. Abonelik iptali, geçerli faturalandırma döneminden sonra geçerli olacaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.