TFT Teamfight Tactics APK 2022

12.8.4363750

HEMEN İNDİR
3.7/5 Oylar: 312,162
Sürüm
12.8.4363750
Gereksinimler
4.4 ve sonrası
Boyut
61M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

TFT Teamfight Tactics APK 2022

League of Legendsın yapımcısının geliştirdiği stratejiye dayalı bir PvP oyunu olan Teamfight Tacticsde ekip kurma becerilerini kontrol et.

8 oyuncunun birbiriyle kapıştığı savaşlarda birimlerini seç, konumlandır ve zafere ulaşmak için savaşım et. Yüzlerce ekip sinerjisi ve devamlı gelişen şampiyon ekibiyle her strateji başarı göstermiş olabilir; ama ancak bir oyuncu savaşı kazanabilir.

Çeşitli sosyal ve rekabetçi modlarda sıraya gir, sonra da rakipleri zekânla alt ederek sona kalan oyuncu ol ve zirveye ulaş!

NEON GECELER KARŞINIZDA
En yeni set ortası güncellemesi Neon Geceler, Arcaneden altşehrin kötü şöhretli kabahat baronunu da beraberinde getiriyor: Silcoyu. Yeni şampiyon ekibi, hextech eklentileri ve strateji ustalarıyla gelecek parmaklarının ucunda. Yeteneklerini konuşturmaya hazır mısın?

TAKIMINI KUR
Ortak bir şampiyon havuzundan seçtiğin birimlerle durdurulamaz bir ordu oluştur ve daha sonra her tur bir rakibinle savaşarak sona kalan oyuncu ol. Rasgele gelen şampiyonlar ve oyun içi olaylar her oyunun değişik olmasını sağlıyor. Yaratıcılığını ve kıvrak zekânı kullanarak gidişatı lehine çevir.

BASAMAKLARI TIRMAN
Eşleştirme sistemi mükemmel bir rekabet deneyimi sunuyor ve bu da rakiplerini alt etmenin sayısız yolu olduğu anlamına geliyor. Her bir oyunu kaçıncı bitirdiğine bağlı olarak Demirden Şampiyonluk Aşamasına kadar uzanan sıralamalarda yüksel. Her setin nihayetinde dağıtılan özel dereceli ödüllerini kapmak için tırmanışına devam et!

MUHTEŞEM İKİLİ İÇİN ARKADAŞINI KAP
Diğer 3 ekibi alt etmek için partnerinle takım kurduğun bir sosyal mod olan Muhteşem İkilide arkadaşını kap yahut tek başına sıraya gir.

TFT: Teamfight Tactics Apk Full download

TARZINI YANSIT
Özelleştirilmiş arenalar, çatapatlar ve ifadelerle her karşılaşmada tarzını yansıt. Ardından en sevdiğin chibi şampiyon veya minik efsaneyle cenk alanına gir! Yeni görünümleri ancak oyunu oynayarak kazan yada TFT Mağazasından al.

OYNADIKÇA KAZAN
Yeni Cihazlar ve Buluşlar Kartı II ile bedelsiz ganimetler kazan veya kartını geliştirerek özel ödülleri aç!

MÜCADELE HER YERDE
PC, Mac ve mobildeki arkadaşlarına meydan oku ve rakiplerini yok et. Dostlarınla beraber sıraya gir ve ne kadar iyi bir taktik ustası olduğunu her insana kanıtla.

Teamfight Tacticsi derhal indir ve oyna!

Destek: RiotMobileSupport@riotgames.Com
Gizlilik Politikası: https://www.Riotgames.Com/tr/privacy-notice-TR
Hizmet Şartları: https://www.Riotgames.Com/tr/terms-of-service-TR

Görüntüler

Video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.